סוכן סמוי ומעקב של שנה: עשרות עצורים בכפר קאסם במבצע משטרתי

היחידה המרכזית של מחוז מרכז ניהלה חקירה ארוכה נגד חשודים בהחסר וסחר בסמים ובנשק. הסוכן הסמוי ביצע עסקאות רבות, אשר תועדו

היחידה המרכזית של מחוז מרכז ניהלה חקירה ארוכה נגד חשודים בהחסר וסחר בסמים ובנשק. הסוכן הסמוי ביצע עסקאות רבות, אשר תועדו

מבצע משטרתי נרחב הבוקר (שלישי) של משטרת ישראל בכפר קאסם והמשולש. היחידה המרכזית של מחוז מרכז הפעילה בשנה האחרונה סוכן סמוי, אשר שעל בקרב חשודים בהחזקה וסחר בנשק וסמים ביישובי המשולש. עם תום איסוף הראיות הנדרשות, נעצרו הבוקר (שלישי) עשרות תושבי כפר קאסם והרשות הפלסטינית.

הסוכן הסמוי הופעל באופן חשאי וביצע עסקאות רבות לרכישת עשרות אמצעי לחימה מהחשודים, כולל אקדחים, רובים, ובנוסף סמים מסוגים שונים, בהם אקסטזי וקריסטל. העסקאות תועדו על ידי משטרת ישראל באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. הבוקר פשטו עשרות בלשי היחידה המרכזית ולוחמי משמר הגבול על היעדים בכפר קאסם ועצרו את החשודים, שנלקחו לחקירה. כמו כן נתפסו על ידי השוטרים כלי רכב שהיו שברשות החשודים, למטרת חילוט.

"הודות לפעילות 'סוכן 220' של ימ"ר מרכז, שהופעל בתחכום רב בשליחות המשטרה למען שלום הציבור וביטחונו, הצלחנו הבוקר לעצור כ-30 חשודים בכפר קאסם, בחשד לעבירות סחר בנשק וסמים ולתפוס עשרות כלי נשק, שהוחזקו ברשותם בניגוד לחוק", סיכם מפקד ימ"ר מרכז, ניצב משנה דרור עבדה, את המבצע המורכב.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום שני 17.01.22
תל אביב-יפו
10°
שמיים בהירים
ירושלים
4°
מעונן
אילת
15°
שברי ענן
חיפה
12°
מעונן חלקית
באר שבע
6°
מעונן
טבריה
11°
מעונן
אשדוד
9°
מעונן
עפולה
11°
שברי ענן
בית שאן
13°
מעונן
מצפה רמון
5°
מעונן
נצרת
9°
עננים בודדים
צפת
6°
שברי ענן