נתי נחמיאס מונה למנכ"ל XacTech מקבוצת One טכנולוגיות

מחליף את שני אנקוריון לאחר שכיהן חמש שנים כסמנכ"ל טכנולוגיות ומשנה למנכ"לית

מחליף את שני אנקוריון לאחר שכיהן חמש שנים כסמנכ"ל טכנולוגיות ומשנה למנכ"לית

קבוצת One, חברת ה-IT השנייה בגודלה בישראל, מודיעה על מינויו של נתי נחמיאס (37) למנכ"ל XacTech וחבר הנהלה בקבוצת One. נחמיאס כיהן בשנתיים האחרונות כמשנה למנכ"לית XacTech שני אנקוריון, אשר עוזבת את One לאחר 12 שנים.

בעקבות המינוי, נחמיאס ינהל את הפעילות העסקית והטכנולוגית בשלוש חטיבות אסטרטגיות, המעסיקות יחד כ-400 עובדים בקבוצת ONE: XacTech – חטיבת ה-SAP ONE Security – חטיבת אבטחת המידע והסייבר, ו-CloudBuzz – חטיבת ה-AWS של ONE.

לנחמיאס ניסיון רב בעולמות תשתיות ה-SAP והענן. בעבר היה מנהל קבוצת תשתיות SAP, ראש צוות ואיש תשתיות SAP בתוך קבוצת ONE. נחמיאס שירת בצה"ל ביחידת ממר"ם, שם למד תכנות וניהול תשתיות מחשוב, והוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים.

עדי אייל, מנכ"ל קבוצת ONE: "אנו גאים ונרגשים להודיע על מינויו של נתי לחבר הנהלה ב-ONE ולמנכ"ל XacTech. נתי גדל וצמח ב-ONE והפך במשך השנים למנהל מוביל בתחומו. XacTech היא אחת החטיבות הגדולות והמצליחות ביותר של ONE ואני מודה מקרב לב לשני אנקוריון, אשר הובילה את החברה בהצלחה רבה בשנים האחרונות. אין לי ספק שגם נתי ימשיך להוביל את XacTech להישגים מרשימים בעתיד".

לדברי נתי נחמיאס: "האתגרים הטכנולוגיים והמקצועיים של ארגונים כיום הולכים ומתגברים, כתוצאה מהאצת המעבר לענן, הטרנספורמציה הדיגיטלית, ואיומי הסייבר שהופכים מסוכנים וחמורים מיום ליום. הצוות המעולה של הקבוצה שואף תמיד למצוינות, ואני שמח לקבל על עצמי את האתגר להוביל אותו להצלחה, הן בפריצה למגזרי שוק חדשים והן בהרחבת המוצרים והשירותים שאנו מציעים ללקוחות. נמשיך לבסס את מעמדנו בשוק כחטיבות המעניקות מענה איכותי ומקצועי לכל הצרכים המתחדשים של לקוחותינו, תוך הקפדה על השירות הטוב והמקצועי ביותר בתעשייה".

כאמור, תחת הקבוצה פועלות שלוש חטיבות מקצועיות: XacTech – חברת אינטגרציית ה-SAP הגדולה והמובילה בישראל, אשר מתמחה בביצוע פרויקטי אינטגרציה עתירי ידע, תהליכים, וטכנולוגיות בעולמות ה-SAP; חטיבת ONE Security – המובילה בתחום אבטחת המידע בארץ ומספקת מגוון פתרונות אבטחה מתקדמים ומוכחים; וחטיבת CloudBuzz – חברת שרותי מומחה ושותפה של AWS המובילה במתן שירותי ייעוץ, אפיון, ארכיטקטורה, מיגרציה ויכולות פיתוח מתקדמות בעולם פתרונות הענן של AWS.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום שני 17.01.22
תל אביב-יפו
10°
שמיים בהירים
ירושלים
4°
מעונן
אילת
15°
שברי ענן
חיפה
12°
מעונן חלקית
באר שבע
6°
מעונן
טבריה
11°
מעונן
אשדוד
9°
מעונן
עפולה
11°
שברי ענן
בית שאן
13°
מעונן
מצפה רמון
5°
מעונן
נצרת
9°
עננים בודדים
צפת
6°
שברי ענן