ניצנים של אופטימיות ביום המסחר הראשון של 2022

עליות קלות לאחר פתיחה שלילית, מחזור יפה לימי ראשון של 1.1 מיליארד שקלים ומבול דיווחים מצד החברות

עליות קלות לאחר פתיחה שלילית, מחזור יפה לימי ראשון של 1.1 מיליארד שקלים ומבול דיווחים מצד החברות

דיווחים בולטים במניות הקטנות:

פלסטופיל – החברה עדכנה על התקיימות תנאי המתלה לעסקה למכירת חלק מהחזקות בעלת השליטה קיבוץ הזורע ל-רונן אלעד, העסקה צפויה להתבצע במהלך החודש. במסגרת העסקה, קיבוץ הזורע צפוי למכור כ-2.7 מיליון מניות לפי 5.36 שקלים למניה תמורת 15 מיליון שקלים ולרדת להחזקה של כ-48 אחוז מההון.
רונן אלעד צפוי להחזיק לאחר הרכישה כ-18 אחוז מההון והוא גם מחזיק אופציה לרכישת כ-3.5 מיליון מניות נוספות לפי כ-7.32 שקלים. בהצלחה לצדדים ואיפה קרן פימי אגב?!? הנייר סגר בעליה של אחוז במחזור של 28 אלף שקלים.

אב-גד – החברה עדכנה על הסכם פינוי-בינוי ברעננה לאחר חתימה של מעל 80 אחוז מבעלי הנכסים. החברה צפויה לבצע הריסה של בניין בן 2 קומות ובהם 24 יחידות דיור ולבנות בניין בן 3 קומות חדשים בני 8 קומות המכילים כ-65 יחידות דיור (חלקם יינתנו כמובן לבעלי הנכסים). היקף ההכנסות הצפוי הינו 95 מיליון שקלים והיקף ההוצאות 78 מיליון שקלים. הנייר סגר בעליה של 2 אחוז במחזור של כ-409 אלף שקלים.

שותפות ביומיט פודטק – השותפות תפסה כותרות היום עם ראיון של המנכ״ל גיל גמון בגלובס לאחר שתפסה את המקום הראשון בתשואה מבין 99 ההנפקות של 2021.
בנוסף, השותפות דיווחה על התקדמות במו״פ של דג אמנון באמצעות עריכה גנומית שנערכה בשיתוף ד״ר קובי בירן מהמכוןן הוולקני. הנייר זינק ב-13 אחוז במחזור ער של 5.8 מיליון שקלים.

נלה דיגיטל – החברה החליטה להיכנס לתחום הלוהט של מטבעות ונכסים וירטואליים עם השקעה צפויה של עד 2 מיליון שקלים במהלך החציון הראשון של השנה, בהצלחה! הנייר הגיב בזינוק של 7 אחוזים במחזור של 718 אלף שקלים.

אפסלון ברנדס – החברה דיווחה על מו"מ מתקדם לקראת גיוס הון בהנפקה פרטית לפי 180 אגורות למניה. היקף הגיוס: עד 12 מיליון שקלים בהובלת יאיר ביטון ומנכ״ל החברה אריאל דור שצפויים להשקיע חלק מהותי מהסכום. הנייר סגר בעליה של 2 אחוזים במחזור של רבע מיליון שקלים.

צ׳קראטק – החברה דיווחה על מזכר הבנות לתחילת פיילוט נוסף בדנמרק, מדינה בה יש עידוד משמעותי לתחבורה חשמלית כך שהחברה צפויה לבנות נקודות טעינה מהירים לרכב חשמלי בתחילה כפיילוט הדגמה ומשם להתרחב בדנמרק ונורבגיה. הנייר סגר כמעט ללא שינוי במחזור של כ-330 אלף שקלים.

איי.סי.בי – לאחר אישור אסיפת בעלי המניות את המיזוג עם סילבר קסטל העוסקת בתחום המטבעות הדיגיטליים החברה דיווחה על הארכת המועד האחרון להשלמת העיסקה עד לתאריך 13 בינואר, 2022. הנייר סגר בירידה של 7 אחוזים במחזור של 358 אלף שקלים.

כנפיים – מנכ״ל החברה רונן ציוני הודיע על פרישה בתום הכהונה מכס המנכ״ל, החברה פועלת לאיתור מנכ״ל חדש.

שותפות מילניום פודטק – החברה דיווחה על השקעה של 4 מיליון דולר בחברת פורטפוליו טיפה. ההשקעה במסגרת גיוס של 70 מיליון דולר שנעשה בהובלת השותפות ומיטב דש, כאשר השותפות צפויה להחזיק כ-3.3 אחוזים מההון של טיפה לאחר הגיוס. מה עושה טיפה? מפתחת מארזים מתכלים-פתרון יפה למגמה של הפחתת הזיהום הסביבתי של פלסטיק… הנייר סגר בעליה של 9 אחוז במחזור של 1.3 מיליון שקלים.

ערך פיננסים – החברה קבלה הארכת תוקף למתן אשראי עד 31 בדצמבר, 2026. הנייר סגר כמעט ללא שינוי במחזור של 1.5 מיליון שקלים.

אינטר תעשיות – החברה השלימה את רכישת 55 אחוז מהון המניות של חברת קונסטנטין את אטש הפועלת בתחום ניהול התשתיות בתמורה להשקעה של 11 מיליון שקלים. הנייר סגר בעליה של 5 אחוז במחזור של 146 אלף שקלים.

וואליו קפיטל – החברה דיווחה על חידוש רישיונות מתן האשראי ב-5 שנים, עד לתאריך 31 בדצמבר, 2026. הנייר סגר בעליה של 4 אחוזים במחזור של 1.1 מיליון שקלים.

אדרי-אל – החברה דיווחה על הגשת טיוטת תשקיף מדף כחלק מהמו״מ למכירת השליטה בחברה למנחם כהן ואגב הכנסת פעילות חדשה לאחר כן, חברת ווינד באזז בע״מ מתחום האנרגיה המתחדשת. הנייר סגר בעליה של 2 אחוזים במחזור קטן.

צמיחה (חברה ציבורית מחוקה) – החברה דיווחה על מיזוג חברה חדשה בשם אינטראפוזישן העוסקת בתחום מערכת איכון וניווט מדויקת למבנים סגורים כנגד הקצאה ראשונית של 40 אחוז מההון ועד 72.5 אחוז במועד השלמת העסקה. החברה צפויה לגייס לפחות 16 מיליון שקלים בהנפקה ציבורית על מנת לחזור למסחר ברשימה הראשית. מי שצפויה להנות מהמהלך הינה חברת אקסל שמחזיקה חלק מהון המניות של צמיחה.

בלטו בעליות:

משקיעי ביו-דבש נהנו לא רק מדבש מתורבת שהחברה כבר החלה להפיק אלא גם מזינוק של 24 אחוז במניה במחזור ער של 4.1 מיליון שקלים.

קנבוטק זינקה ב-19 אחוז במחזור של 89 אלף שקלים לאחר דיווח על שת״פ בפיתוח תרופה למחלות על בסיס פטריה בשיתוף מחקר עם פרו׳ פואד פארס מאוניברסיטת חיפה.

אפולו פאואר זינקה ב-14 אחוז במחזור ער של 7-8 מליון שקלים לאחר דיווח על הנפקת זכויות ועדכון על ההתקדמות העסקית.

שותפות ביומיט פודטק זינקה ב-13 אחוז נוספים במחזור של 5.8 מיליון שקלים לאחר דיווח על התקדמות בפיתוח דג מתורבת וראיון של המנכ״ל גיל גמון בגלובס כאמור.

גלילאו טק זינקה ב-13 אחוז במחזור של קרוב למיליון שקלים.

אירודרום זינקה ב-11 אחוז במחזור של קרוב ל-3 מיליון שקלים.

שותפות מילניום פודטק זינקה ב-9 אחוזים במחזור של 1.3 מיליון שקלים לאחר הדיווח על סבב השקעה נוסף של חברת טיפה.

קווינקו זינקה ב-9 אחוזים במחזור קטן.

בלטו בירידות:

איי.סי.בי איבדה 7 אחוזים במחזור של 358 אלף שקלים דווקא לאחר אישור המיזוג באסיפת בעלי המניות והארכת מועד להשלמת המיזוג כאמור.

מר רשמה ירידה של 6 אחוזים במחזור של 164 אלף שקלים.

קרדן אן.וי ואברות רשמו ירידה של 5 אחוזים במחזור לא גדול.

פלסטו קרגל והשותפות החדשה מדיפרס רשמו ירידה של 3 אחוזים במחזורים לא גדולים.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום שני 17.01.22
תל אביב-יפו
10°
שמיים בהירים
ירושלים
4°
מעונן
אילת
15°
שברי ענן
חיפה
12°
מעונן חלקית
באר שבע
6°
מעונן
טבריה
11°
מעונן
אשדוד
9°
מעונן
עפולה
11°
שברי ענן
בית שאן
13°
מעונן
מצפה רמון
5°
מעונן
נצרת
9°
עננים בודדים
צפת
6°
שברי ענן