מבצע רחב היקף של מג"ב: 110 חשודים נעצרו

אלפי לוחמים ומתנדבים פעלו ביממה האחרונה נגד חשודים בהחזקת אמצעי לחימה, פשיעה חקלאית, גניבת רכבים ורכוש, סמים ועוד

אלפי לוחמים ומתנדבים פעלו ביממה האחרונה נגד חשודים בהחזקת אמצעי לחימה, פשיעה חקלאית, גניבת רכבים ורכוש, סמים ועוד

4,369 לוחמים ומתנדבים של משמר הגבול פעלו ביממה האחרונה ברחבי הארץ והביאו למעצרם של 110 חשודים בגין עבירות החזקת אמצעי לחימה, חקלאיות, גניבת רכבים ורכוש, סמים ועוד. במסגרת הפעילות נתפסו 563 שוהים בלתי חוקיים, מתוכם נכלאו 36 שוהים בלתי חוקיים, 62 חשודים בהסעה שלהם ו-7 חשודים בהעסקתם. מפקד משמר הגבול, ניצב אמיר כהן, הורה על קיומו של מבצע רחב היקף שנערך במשך 24 שעות, שהחל במוצאי השבת האחרונה בחצות ונמשך עד ליל אמש.

במבצע פעלו לוחמי משמר הגבול יחד עם שוטרי מחוזות משטרת ישראל וגורמי אכיפה נוספים בהם רשות המסים, רשות מקרקעי ישראל, סיירת ירוקה, יחידת הפיצוח של משרד החקלאות, רשות העתיקות, קק"ל, רשות הטבע והגנים ועוד. 

מספר אירועים בולטים מהפעילות ביממה האחרונה:

כוחות של היחידה המרכזית של מג"ב בדרום יחד עם כוח יס"מ נערכו למעצר של רכב חשוד בכביש 80. הרכב החשוד הגיע וכאשר השוטרים סימנו לרכב לעצור, נהג הרכב פרץ את המחסום המשטרתי תוך סיכון הלוחמים. במרדף נחוש של הכוחות הרכב נעצר ובו מסיע ו-4 שוהים בלתי חוקיים. בחיפוש ברכב נמצא נשק מסוג קרלו. העצורים הועברו לחקירה במשמר הגבול. 

בחורבת זעק שבדרום שפלת יהודה צוות של מתנדבי משמר הגבול זיהה מספר חשודים שברכביהם נמצאו כלי חפירה וגלאי מתכות. חמישה חשודים תושבי הפזורה הבדואית בדרום הועברו לחקירה ברשות העתיקות.

בצפון לוחמי משמר הגבול יחד עם מס הכנסה ביצעו פעילות לעיקול רכבים בנצרת, יפיע ואכסאל. בסך הכל עוקלו 20 רכבים בשווי מוערך של כ-1,100,000 שקל.

במהלך פעילות של לוחמי מג"ב בעיר קלנסווה התקבל מידע ביחידה המרכזית של מג"ב מרכז בדבר רכב ובתוכו חשודים שברשותם אמצעי לחימה. הלוחמים עצרו את הרכב ובתוכו תפסו אקדח מסוג גלוק, מחסנית תואמת טעונה בכדורים, מכשיר קשר, ערכת האזנה, סמים בתפזורת וכסף מזומן. שני חשודים תושבי המקום הועברו לחקירה במשמר הגבול. 

בפעילות של היחידה המרכזית של מג"ב מרכז וגורמי אכיפה נוספים נגד חשוד בהשתלטות על שטח חקלאי באזור המועצה האזורית דרום השרון, אותרו בעלי חיים שהוחזקו ללא אישורים מתאימים. הוחלט על פתיחת תיקים שונים והחשוד הועבר לחקירה במשמר הגבול. 

בעיר העתיקה בירושלים עצרו לוחמי מג"ב שני חשודים שברשותם נתפסו אקדחי "איירסופט". השניים הועברו לחקירה במשטרה.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום חמישי 20.01.22
תל אביב-יפו
14°
עננים בודדים
ירושלים
9°
מעונן
אילת
12°
שברי ענן
חיפה
10°
שברי ענן
באר שבע
13°
מעונן
טבריה
11°
שברי ענן
אשדוד
14°
מעונן
עפולה
10°
שברי ענן
בית שאן
12°
מעונן
מצפה רמון
7°
מעונן
נצרת
8°
שברי ענן
צפת
6°
עננים בודדים