תשלום כפל הקצבאות יימשך גם בשנת 2022

המשמעות: אי-קיזוז קצבת אבטלה מהזכאים במקביל לקצבאות אחרות של הביטוח הלאומי - קצבת אזרח ותיק, נכות, הבטחת הכנסה או מזונות

המשמעות: אי-קיזוז קצבת אבטלה מהזכאים במקביל לקצבאות אחרות של הביטוח הלאומי – קצבת אזרח ותיק, נכות, הבטחת הכנסה או מזונות

לאור המשך התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק הישראלי, שר האוצר, אביגדור ליברמן, החליט אמש (רביעי) על הארכת הוראת השעה שעניינה אי-קיזוז קצבת אבטלה מהזכאים במקביל לקצבאות אחרות של הביטוח הלאומי – קצבת אזרח ותיק, נכות, הבטחת הכנסה או מזונות.

משמעות הצעד היא שמובטלים במהלך שנת 2022, שיהיו זכאים לקצבת אבטלה במקביל לקצבת אזרח ותיק, נכות, הבטחת הכנסה או מזונות, ימשיכו לקבל קצבאות אלה בנוסף לקצבת האבטלה, בדומה למצב בשנתיים האחרונות. בכך תימנע הפגיעה באוכלוסיות אלה שצפויות היו לאבד חלק ניכר מהכנסותיהם לולא הארכת הוראת השעה.

שר האוצר, אביגדור ליברמן: "ההחלטה להמשיך במתן כפל קצבאות היא חלק משורת צעדים שבמרכזה עומדת הוודאות שאנחנו מחוייבים להעניק לאוכלוסיות המוחלשות במדינת ישראל. אני מודה ליו"ר ועדת עבודה ורווחה, אפרת רייטן, על שיתוף פעולה מלא בקידום היוזמה החשובה הזו, נמשיך להעניק סיוע ולמנוע פגיעה באותן אוכלסיות מתוך אחריות מלאה, הבנת המציאות המורכבת בימים אלו ושמירה על שגרת 'חיים לצד קורונה'".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום חמישי 20.01.22
תל אביב-יפו
14°
עננים בודדים
ירושלים
9°
מעונן
אילת
12°
שברי ענן
חיפה
10°
שברי ענן
באר שבע
13°
מעונן
טבריה
11°
שברי ענן
אשדוד
14°
מעונן
עפולה
10°
שברי ענן
בית שאן
12°
מעונן
מצפה רמון
7°
מעונן
נצרת
8°
שברי ענן
צפת
6°
עננים בודדים