פייר פיננשיאל טכנולוג'יז מצטרפת כחברה חדשה בבורסה בתל אביב

חברת פייר מתכוונת להקים פלטפורמת פינטק מקוונת להפצת קרנות נאמנות פתוחות לציבור בישראל, באופן נגיש ודיגיטלי

חברת פייר מתכוונת להקים פלטפורמת פינטק מקוונת להפצת קרנות נאמנות פתוחות לציבור בישראל, באופן נגיש ודיגיטלי

דירקטוריון הבורסה אישר בישיבתו אתמול (19 בדצמבר, 2021) את בקשת חברת הפינטק פייר פיננשיאל טכנולוג'יז להצטרף כחבר חדש בבורסה בתל אביב. חברת פייר מתכוונת להקים פלטפורמת פינטק מקוונת להפצת קרנות נאמנות פתוחות לציבור בישראל, באופן נגיש ודיגיטלי. פייר נמנית על קבוצה הכוללת את חברת אפ.אמ.אר. מחשבים ותוכנה, המספקת שירותים תפעוליים ומערכות לחברי הבורסה, בנקים ובתי השקעות, וכן הקבוצה כוללת גם את סלייס גמל, חברה לניהול קופות גמל.

המהלך של חברת פייר נועד לאפשר לציבור הרחב ליהנות משירותי מסחר ישירים, מתקדמים, זולים ונגישים יותר לטובת קידום חדשנות טכנולוגית בשוק ההון והוזלת עלויות של השירותים הפיננסיים בתחום קרנות נאמנות פתוחות.​

אלעד שפר, מנכ"ל פייר אמר כי: "הפיכת קרנות הנאמנות למוצר דיגיטלי ונגיש לציבור מהווה בשורה משמעותית עבור ציבור המשקיעים בקרנות הנאמנות. עם ההשקה של הזרוע הדיגיטאלית שהקמנו, יוכל הציבור להשקיע בקרן נאמנות בכל זירה דיגיטאלית בה הן מוצגות באופן נגיש ומיידי ובמקביל לא יישא בעלויות נסתרות בעת רכישת הקרנות – בלי דמי משמרת, בלי עלות קניה ומכירה – בלי עמלות בכלל. אנו מאמינים שהקמת פלטפורמה אובייקטיבית ותחרותית תתרום לפישוט תהליך הצטרפותם של ציבור המשקיעים בקרנות נאמנות והכל ללא עמלות שהם נשאו בהן עד כה".

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב אמר: "אנו מברכים על החלטת חברת פייר להצטרף כחבר בבורסה לניירות ערך. התוכנית האסטרטגית של הבורסה היא להגדיל את מספר חברי הבורסה ולעודד שחקנים נוספים להיות חלק משוק ההון הישראלי. הצטרפותה של חברת פייר היא צעד נוסף בחדשנות הטכנולוגית בתחום הפינטק ואנו בטוחים כי כניסתם של שחקנים בעלי טכנולוגיות מתקדמות לשוק ההון המקומי, יגבירו את התחרות על ציבור המשקיעים ויהפכו את הבורסה בתל אביב לדומיננטית ונגישה יותר לציבור הרחב".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום חמישי 20.01.22
תל אביב-יפו
14°
עננים בודדים
ירושלים
9°
מעונן
אילת
12°
שברי ענן
חיפה
10°
שברי ענן
באר שבע
13°
מעונן
טבריה
11°
שברי ענן
אשדוד
14°
מעונן
עפולה
10°
שברי ענן
בית שאן
12°
מעונן
מצפה רמון
7°
מעונן
נצרת
8°
שברי ענן
צפת
6°
עננים בודדים