אקסל סולושנס רוכשת שליטה מלאה בחברת דטה דק בהקצאת מניות

חתימה על מזכר עקרונות לרכישת 100% ממניות דטה טק מרפק תקשורת ותשתיות תמורת הקצאה מיידית של כ-12.5% ממניות אקסל סולושנס

חתימה על מזכר עקרונות לרכישת 100% ממניות דטה טק מרפק תקשורת ותשתיות תמורת הקצאה מיידית של כ-12.5% ממניות אקסל סולושנס

אקסל סולושנס חתמה אתמול, ה-19 בדצמבר, 2021, על מזכר עקרונות לא מחייב, עם חברת רפק תקשורת ותשתיות בע"מ, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ, לרכישת 100% ממניות דטה טק פתרונות מתקדמים בע"מ, חברת בת בבעלותה המלאה של רפק.

דטה טק עוסקת בהפצתם ואספקתם של ציוד תקשורת, שרתים, פתרונות ענן, תוכנות ייעודיות ומערכות וידאו וטלפוניה. במסגרת זו, משווקת דטה טק, בין היתר, את מוצריה של חברת Cisco, וזאת מכוח הסכם הפצה מתחדש. למיטב ידיעת החברה ובהתאם לדוחותיה הכספיים של רפק, הכנסות דטה טק בשנת 2020 הסתכמו בכ-84 מיליון שקל והרווח התפעולי שלה בנטרול תשלומים לבעלים הסתכם בכ-5 מיליון שקלים.

בכפוף לחתימת הסכם מחייב ולאחר שיתקיימו התנאים מתלים, במועד ההשלמה החברה תרכוש מרפק 100% ממניות דטה טק. בתמורה למניות הנרכשות תקצה החברה לרפק 17 מיליון (17,000,000) מניות רגילות של החברה, שתהוונה מיד לאחר הקצאתן כ-12.5% מהונה המונפק והנפרע של החברה. בכפוף לעמידת דטה טק באבני דרך שעניינם המשך ההתקשרות של דטה טק עם סיסקו, יוקצו במהלך 2024 ו-2025, מניות נוספות בכמות כוללת של עד 4 מיליון מניות רגילות וכן עד 3.5 מיליון אופציות בלתי סחירות (שכל אחת מהן המירה למניה רגילה אחת) במחיר מימוש של 255 אג' למניה, וזאת במשך תקופה של 24 חודשים ממועד הקצאתן. העסקה כפופה להשלמת בדיקת נאותות הדדית ותנאים נוספים המקובלים בעסקאות מעין אלה.

רונן שור מנכ"ל אקסל סולושנס אומר: "אנחנו ממשיכים לממש את אסטרטגיית המיזוגים והרכישות של החברה והפעם בשונה מהרכישות הקודמות מדובר ברכישת 100% מהון המניות של דטה טק, חברה שהיקף הכנסותיה משמעותי ורווחיותה נאה. הרכישה תרחיב באופן משמעותי את פעילות הקבוצה בתחומי הסייבר, הטלקום וה-IoT יחד עם נכס בדמות הסכם הפצה עם ענקית התקשורת Cisco Systems, מגוון פתרונות של חברת Fujitsu ועוד. פעילותה של דטה טק סינרגטית מאוד לפעילותן של חברות הבנות האחרות בקבוצה ומוסיפה להן מנוע צמיחה משמעותי נוסף בדרך להגשמת יעדי הצמיחה של אקסל. העיסקה מהווה קפיצת מדרגה משמעותית עבור אקסל ההופכת לגורם משמעותי בשוק מוצרי התקשורת וטכנולוגיות המידע".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום חמישי 20.01.22
תל אביב-יפו
14°
עננים בודדים
ירושלים
9°
מעונן
אילת
12°
שברי ענן
חיפה
10°
שברי ענן
באר שבע
13°
מעונן
טבריה
11°
שברי ענן
אשדוד
14°
מעונן
עפולה
10°
שברי ענן
בית שאן
12°
מעונן
מצפה רמון
7°
מעונן
נצרת
8°
שברי ענן
צפת
6°
עננים בודדים