טונדו סמארט הישראלית תהפוך את הערים בהודו לחכמות

לאחר שחתמה על הסכם עם ענקית ה-IT ההודית NCG, חברת טונדו סמארט קיבלה מענק ממשרד הכלכלה של כרבע מיליון שקל לפעולות שיווק בהודו

לאחר שחתמה על הסכם עם ענקית ה-IT ההודית NCG, חברת טונדו סמארט קיבלה מענק ממשרד הכלכלה של כרבע מיליון שקל לפעולות שיווק בהודו

טונדו סמארט, העוסקת בפיתוח וייצור בקרים לניהול ושליטה ביישומי עיר חכמה ומשלבת אותם על בסיס תשתית התאורה והחשמל הקיימת במרחב הציבורי, קיבלה מענק ממשרד הכלכלה במסגרת מסלול של"ב (שער לשיווק בינלאומי) בהיקף של כרבע מיליון שקל. לאור פוטנציאל הצמיחה של החברה בשוק הבינלאומי בדגש על הסכמים ושיתופי פעולה עם מפיצים בחו"ל, מדובר במענק לטובת מימון פעולות  שיווק  בשוק ההודי זאת בהמשך להסכם שיתוף הפעולה  אשר נחתם לאחרונה עם ענקית ה-IT ההודית, NCG ,Net Connect Global, במסגרת תוכנית ערים חכמות בהודו.

התוכנית תקים 100 ערים חכמות בהודו על מנת לשדרג את תשתיות המדינה. ערים אלו יהוו ערי מודל שישפיעו גם על ערי הסביבה. זהו פרויקט שמובל על ידי המשרד לפיתוח עירוני וממומן על ידי המדינה, שהגדיר את תחום התאורה החכמה כאחד מתחומי הפיתוח החשובים בתכנית.

לאור זאת ועל פי תחזיות מחקריות ולהערכת גורמים בשוק, מדובר בשוק ענק שצפוי לגדול ולצבור תאוצה בשנים הקרובות הן בשל היותו בעל פוטנציאל אדיר, הן בשל גודל השוק בהודו (שלוש מגה ערים) והן בשל המדיניות האקטיבית של הממשל לקידום פרויקטים של עיר חכמה. תמיכת משרד הכלכלה בחברה מהווה הכרה בפוטנציאל וביכולת של החברה ומסייעת לה במאמציה למימוש יעדים מחוץ לישראל במקביל לביסוס מעמדה כמובילת שוק בפרויקטים של התייעלות אנרגטית וערים חכמות בישראל .

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום שני 17.01.22
תל אביב-יפו
10°
שמיים בהירים
ירושלים
4°
מעונן
אילת
15°
שברי ענן
חיפה
12°
מעונן חלקית
באר שבע
6°
מעונן
טבריה
11°
מעונן
אשדוד
9°
מעונן
עפולה
11°
שברי ענן
בית שאן
13°
מעונן
מצפה רמון
5°
מעונן
נצרת
9°
עננים בודדים
צפת
6°
שברי ענן