רזבוזוב: "בושה שלא פיתחנו אפליקציה אזרחית לאיכונים, במקום להשתמש בשב"כ"

שר התיירות התייחס לנושא הנפיץ: "אין לנו מה לעשות חוץ מלאתר מאומתים?". על משבר התיירות אמר: "משתדלים לאזן בין בריאות וכלכלה"

שר התיירות התייחס לנושא הנפיץ: "אין לנו מה לעשות חוץ מלאתר מאומתים?". על משבר התיירות אמר: "משתדלים לאזן בין בריאות וכלכלה"

שר התיירות יואל רזבוזוב מיש עתיד, התייחס היום (שלישי) לאיכוני השב"כ בכנס פסגת העסקים של מעריב ו-וואלה ואמר כי "בושה לנו שלא פיתחנו עדיין אפליקציה אזרחית". השר התייחס למשבר בענף התיירות נוכח התפשטות זן האומיקרון, ואמר כי "אנחנו משתדלים לאזן בין בריאות וכלכלה. אם נראה שהווריאנט לא ישפיע על התחלואה הקשה נצטרך לפתוח את התיירות בכל המהירות".

"אני כל הזמן נלחם. אני משתדל להביא את המתווה הכלכלי לענף התיירות", אמר השר בפתח הראיון. "קשה לנו להחריג את ענף התיירות, למרות שזה ברור לכולם שהוא הענף הנפגע ביותר, ולכן אנחנו מדברים עליו. עדיין אומרים מה יהיה אם יבוא וריאנט חדש? מצד שני אסור לשכוח שזה שווה לנו כלכלית. ענף התיירות הכניס לישראל 41 מיליון שקלים ב-2021 ונתן פרנסה למאות אלפים. זה ענף שהוא עם הרבה פוטנציאל, ואם נתן לו לקרוס המדינה תפסיד מזה".

באשר לאיכוני השב"כ אמר השר: "הייתי בעד איכוני שב"כ, וגם עכשיו, כי זה הכלי היחיד לאתר את אותם מאומתים. בושה לנו שלא פיתחנו עדיין אפליקציה אזרחית, למה צריך להפעיל את שב"כ? כאילו אין לו מה לעשות חוץ מלאתר מאומתים? העליתי את זה בפני בנט ובישיבות הממשלה. אם היו אפליקציות אזרחיות זה היה עוזר לנו לענף. העליתי את זה לא פעם ולא פעמיים. אמשיך להתעקש על כך. לא יכולים לקרוא לעצמנו סטארט-אפ ניישן כשאנחנו מפעילים את האיכונים".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום חמישי 20.01.22
תל אביב-יפו
14°
עננים בודדים
ירושלים
9°
מעונן
אילת
12°
שברי ענן
חיפה
10°
שברי ענן
באר שבע
13°
מעונן
טבריה
11°
שברי ענן
אשדוד
14°
מעונן
עפולה
10°
שברי ענן
בית שאן
12°
מעונן
מצפה רמון
7°
מעונן
נצרת
8°
שברי ענן
צפת
6°
עננים בודדים