רשות ההגבלים העסקיים של האיחוד האירופי חוקרת עסקת ענק של מייקרוסופט

בחודש אפריל הודיעה ענקית הטכנולוגיה על רכישת חברת התמלול ניואנס תמורת 16 מיליארד דולר. כעת מתקיימת בדיקה עם המתחרות האם העסקה קבילה

בחודש אפריל הודיעה ענקית הטכנולוגיה על רכישת חברת התמלול ניואנס תמורת 16 מיליארד דולר. כעת מתקיימת בדיקה עם המתחרות האם העסקה קבילה

הרשות להגבלים עסקיים של האיחוד האירופי בוחנת לעומק את עסקת רכישת חברת התמלול ניואנס על ידי מייקרוסופט תמורת 16 מיליארד דולר, ומבקשת מלקוחות ומתחרים לערוך רשימה של חששות מהעסקה. מדובר בבדיקה הנרחבת ביותר של העסקה מאז הוכרזה בחודש אפריל האחרון. מייקרוסופט מצידה סירבה להגיב כמו גם ניואנס.

לאחר בדיקה ראשונית של משרד המשפטים האמריקני בחודש יוני וועדת התחרות האוסטרלית בחודש שעבר, החליטו השתיים כי הן לא יערערו על העסקה. החברות הגישו בקשה לאישור הלשכה לתחרות של הנציבות האירופית בחודש שעבר, ולרשות להגבלים עסקיים יש עד 21 בדצמבר לחקור את העסקה או להודיע על חקירה מורכבת יותר.

החברות ציפו לקבל אישור סופי לעסקה עד סוף השנה הנוכחית, אך אמרו בחודש שעבר שציר הזמנים עלול להתארך מבחינתם עד לתחילת 2022. ניואנס מוכרת בעיקר מטכנולוגיית התמלול שלה שפופולארית בעיקר בקרב רופאים ומוקדים טלפוניים שרוצים להפוך דיבור לכתיבת הערות אוטומטית. אנליסטים רואים בעסקה ככזו שמחזקת את הנוכחות של מיקרוסופט בשוק שירותי הבריאות, ומאפשרת לה לפתח מוצרים הכוללים בינה מלאכותית בתחום הבריאות, הדיבור והאבטחה הביומטרית.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום שני 17.01.22
תל אביב-יפו
10°
שמיים בהירים
ירושלים
4°
מעונן
אילת
15°
שברי ענן
חיפה
12°
מעונן חלקית
באר שבע
6°
מעונן
טבריה
11°
מעונן
אשדוד
9°
מעונן
עפולה
11°
שברי ענן
בית שאן
13°
מעונן
מצפה רמון
5°
מעונן
נצרת
9°
עננים בודדים
צפת
6°
שברי ענן