אריק שטיינברג מונה לתפקיד יו"ר דירקטוריון הבורסה לניירות ערך

בחודש יוני האחרון הודיע יו"ר דירקטוריון הבורסה, אמנון נויבך, כי יפרוש מתפקידו ב-01 באוגוסט, 2021, וממועד זה מונה מר שטיינברג כיו"ר דירקטוריון זמני

בחודש יוני האחרון הודיע יו"ר דירקטוריון הבורסה, אמנון נויבך, כי יפרוש מתפקידו ב-01 באוגוסט, 2021, וממועד זה מונה מר שטיינברג כיו"ר דירקטוריון זמני

דירקטוריון הבורסה אישר אתמול (06 בדצמבר, 2021) פה אחד את המלצת ועדת האיתור ומינה את מר אריק שטיינברג לתפקיד יו"ר דירקטוריון הבורסה.

בחודש יוני האחרון הודיע יו"ר דירקטוריון הבורסה, אמנון נויבך, כי יפרוש מתפקידו ב-01 באוגוסט, 2021 וממועד זה מונה מר שטיינברג כיו"ר דירקטוריון זמני.

שטיינברג, יליד 1965, משמש כדירקטור בבורסה מיולי 2020. לשטיינברג ניסיון רב כדירקטור בחברות פרטיות וציבוריות. משנת 2012 ועד היום מכהן כדירקטור בלאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות הריאליות של קבוצת בנק לאומי; משנת 2018 ועד היום משמש כיו"ר חברת REE, חברה ציבורית הנסחרת בנאסד"ק ובימים אלו מסיים תקופת כהונה כדירקטור בחברת פז נפט, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בת"א. כמו כן היה שטיינברג מהמשקיעים בחברת Mobileye .

שטיינברג שימש גם בתפקידי ניהול בכירים בשוק ההון, כאשר בין השנים 2006-2010  כיהן כיו"ר דירקטוריון בפסגות בית השקעות וחברות נוספות בקבוצת פסגות מטעם קרן  York Capital לאחר שהוביל את רכישתה מידי בנק לאומי ואת אסטרטגיית הרכישות של פסגות, כולל את מכירתה לקרן Apax. בשנים 1999-2003 כיהן כמנכ"ל בית ההשקעות "אילנות בטוחה בית השקעות בע"מ" מקבוצת אי.די.בי (בתקופת הבעלות של משפחת רקנאטי).  

תנאי העסקתו של מר שטיינברג בתפקיד זה יסוכמו בהמשך ויובאו לאישור כנדרש.

הדירקטוריון איחל למר שטיינברג הצלחה בתפקידו והודה לחברי וועדת האיתור על תהליך העבודה המקצועי והיסודי. בתפקיד יו"ר הוועדה כיהן מר יצחק חלמיש וחברי הוועדה כללו את: מירב בן כנען-הלר, ברוריה גרוס-פרושנסקי, סלאח סעאבנה ו-יואב שלוש. את עבודת הוועדה ליוותה חברת ההשמה "עמדה".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום שני 17.01.22
תל אביב-יפו
10°
שמיים בהירים
ירושלים
4°
מעונן
אילת
15°
שברי ענן
חיפה
12°
מעונן חלקית
באר שבע
6°
מעונן
טבריה
11°
מעונן
אשדוד
9°
מעונן
עפולה
11°
שברי ענן
בית שאן
13°
מעונן
מצפה רמון
5°
מעונן
נצרת
9°
עננים בודדים
צפת
6°
שברי ענן