תצפיות ולוחית זיהוי מוסתרת: כתב אישום הוגש נגד החשוד ברצח אלדד פרי

דניאל קידר, שרכש דירות מפרי לפני שהחברה קרסה, מואשם ברציחתו של יזם הנדל"ן. הפרקליטות מבקש להשאירו במעצר עד לתום ההליכים

דניאל קידר, שרכש דירות מפרי לפני שהחברה קרסה, מואשם ברציחתו של יזם הנדל"ן. הפרקליטות מבקש להשאירו במעצר עד לתום ההליכים

כתב אישום הוגש הבוקר (רביעי) כנגד דניאל קידר, בחשד לרציחתו של איש העסקים ויזם הנדל"ן אלדד פרי, בבית כנסת בלוד לפני מספר שבועות. על פי כתב האישום, קידר הצטרף בשנת 2018 לקבוצת רכישה שארגן פרי לבניית בניין מגורים בעיר לוד. קידר שילם מראש לפרי סכום של כ-2.2 מיליון שקלים עבור שתי דירות, וזאת בהסתמך על ערבות אישית של פרי. במהלך חודשי ספטמבר-אוקטובר 2020 הוגשה בקשה לחדלות פירעון כנגד קבוצת הנדל"ן של פרי, ונגד פרי עצמו ובכלל זאת נכסיו האישיים.

במסגרת עבודת הנאמנים אישר בית המשפט מתווה לשיקום הפרויקט בו השקיע קידר, במסגרתו חויב קידר לשלם סכום נוסף של כ-1.4 מיליון שקלים נוספים על מנת לקבל לידיו את הדירות שרכש. בעקבות החלטת בית המשפט, החל קידר לבצע מעקבים ותצפיות על פרי, כשבין היתר נהג להגיע בשעות הבוקר המוקדמות לאזור מגוריו, לתצפת על ביתו ובכך למד את שגרת חייו. במהלך תצפיותיו, למד קידר כי פרי נוהג לפקוד את בית הכנסת. באחד הבקרים הגיע קידר לחניון בית הכנסת כשהוא רוכב על אופנוע שבבעלותו, כשלוחית הזיהוי שלו מוסתרת וכשהוא חמוש באקדחו האישי. קידר המתין לפרי עד להגעתו לבית הכנסת, אז ירה בו שבעה כדורים מטווח קרוב ביותר והביא למותו במקום.

במקביל לכתב האישום הוגשה נגד הנאשם בקשת מעצר עד לתום ההליכים, בה ציין עו"ד גלעד ארליך מפרקליטות מחוז מרכז (פלילי): "מעשי המשיב מגלמים מסוכנות רבה, מדובר במשיב אשר בתכנון קר ומחושב למד את אורחות חייו של המנוח, ביצע מעקבים יום מרובים ובחר את זירת הרצח כחודשיים טרם ביצועה. המשיב ביצע את המעשים בקור רוח, שיטתיות ויסודיות מאופן מושכל ומתוכנן. עסקינן בירי אכזרי ללא רחם המנוח נורה בעורפו, חזהו גבו ידו ורגלו באופן שהותיר פגיעה במרבית האיברים החיוניים בגופו, ירי שהוביל למותו של המנוח. במעשיו אלו וידא המשיב את מותו של המנוח".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום חמישי 20.01.22
תל אביב-יפו
14°
עננים בודדים
ירושלים
9°
מעונן
אילת
12°
שברי ענן
חיפה
10°
שברי ענן
באר שבע
13°
מעונן
טבריה
11°
שברי ענן
אשדוד
14°
מעונן
עפולה
10°
שברי ענן
בית שאן
12°
מעונן
מצפה רמון
7°
מעונן
נצרת
8°
שברי ענן
צפת
6°
עננים בודדים