חוזרת לעניינים: פתאל מדווחת על שיא ברווח התפעולי נטו

חברת התיירות רשמה עלייה של 78 אחוזים בהכנסות ברבעון השלישי של השנה, הרבה בזכות עלייה בשיעורי התפוסה במלונות

חברת התיירות רשמה עלייה של 78 אחוזים בהכנסות ברבעון השלישי של השנה, הרבה בזכות עלייה בשיעורי התפוסה במלונות

דווקא בתקופת הקורונה, פתאל רושמת שיא ברווח התפעולי נטו (EBITDA) לכ-551 מיליון שקלים, כאשר גם הכנסות החברה ברבעון השלישי של השנה עלו ב-78 אחוז ל-1.2 מיליארד שקלים. החברה העלתה את התחזיות שלנת 2021 ומעריכה כי תסיים את השנה עם הכנסות שינועו בין 3-3.5 מיליארד שקלים.

אחוזי התפוסה בשלושת אזורי הפעילות העיקריים עלו משמעותית ונכון לחודש אוקטובר 2021 שיעור התפוסה במלונות בבריטניה הסתכמו בכ- 74%, בישראל בכ- 58% ובאירופה בכ-67%. עוד עולה מהדיווח כי עבור 9 חודשים שהסתיימו ביום בסוף ספטמבר, החברה קיבלה ויתור או דחייה (לשנים הבאות) בקשר עם דמי שכירות בהיקף כולל של כ-183 מיליון שקלים, מתוכם ויתור על דמי שכירות בסך 177 מיליון שקלים ודחיית דמי שכירות בסך 6 מיליון שקלים.

שחר עקה, דירקטור וסמנכ"ל הכספים בחברה, אמר: "פתאל החזקות מדווחת על רבעון שיא ברווח התפעולי נטו הודות למאמצים רבים שהשקיעה החברה הן בקידום ההכנסות על ידי גמישות והתאמת השירות לדרישות התו הירוק במדינות בהן היא פועלת, בזכות מגמת ההתאוששות העולמית, בזכות השתתפות ממשלתית במדינות אירופה וישראל והן בזכות תהליכי התייעלות והתאמת הוצאות החברה להשפעות נגיף הקורונה. זהו הרבעון השני ברציפות שאנו מסיימים עם עלייה בהכנסות וברווחים, אנו אופטימיים לגבי החודשים הקרובים ואף העלנו את תחזית ההכנסות של החברה לשנת 2021".

עוד הוסיף עקה: "ישראל ובריטניה, הנחשבות לאזורי פעילות משמעותיים עבור החברה, פועלות רבות כדי להחזיר את החיים לעסקים כרגיל ובגרמניה הממשלה ממשיכה לפצות את העסקים. על אף זן הקורונה החדש, נכון להיום לא מורגשת השפעה משמעותית על כמות ההזמנות והיקף הביטולים ואנו מקווים שהחלטות הממשלות במדינות בהן אנו פועלים לא ישפיעו על המשך מגמת הצמיחה".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום חמישי 20.01.22
תל אביב-יפו
14°
עננים בודדים
ירושלים
9°
מעונן
אילת
12°
שברי ענן
חיפה
10°
שברי ענן
באר שבע
13°
מעונן
טבריה
11°
שברי ענן
אשדוד
14°
מעונן
עפולה
10°
שברי ענן
בית שאן
12°
מעונן
מצפה רמון
7°
מעונן
נצרת
8°
שברי ענן
צפת
6°
עננים בודדים