רבעון שיא לשיח מדיקל: ההכנסות גדלו ב-146 אחוז

חברת הקנאביס הרפואי דיווח על זינוק של 16.2 מיליון שקלים ברבעון הזה לעומת 6.6 ברבעון המקביל ב-2020. החברה צופה כי הגידול בהכנסות יימשך

חברת הקנאביס הרפואי דיווח על זינוק של 16.2 מיליון שקלים ברבעון הזה לעומת 6.6 ברבעון המקביל ב-2020. החברה צופה כי הגידול בהכנסות יימשך

חברת שיח מדיקל , בבעלות משפחת שריד, רושמת רבעון שיא בהכנסות, עם גידול של 146 אחוז בהכנסות לעומת הרבעון המקביל אשתקד, 16.2 מיליון שקלים לעומת 6.6 מיליון שקלים, כך עולה מהדוחות הכספיים שפרסמה היום (רביעי) החברה. החברה מציינת כי היא צופה גידול בהכנסות ברבעון הרביעי של השנה.

ההכנסות בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכמו בכ-37.8 מיליון שקל, גידול של כ-47% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד בה הסתכמו ההכנסות בכ-25.8 מיליון שקל. הכנסות החברה בתשעת החודשים הראשונים של השנה גבוהות מהכנסות שנת 2020 כולה. הגידול בהכנסות נבע בעיקר ממכירות מוצרי החברה בשוק הישראלי, לרבות השקת מספר מוצרים, וכן מההכנסות מייצוא.

ניר זיכלינסקי, יו"ר שיח מדיקל גרופ, אמר: "שיח מדיקל פועלת לשיפור והרחבת יכולותיה בכל חוליות שרשרת הערך. אנו בעיצומו של תהליך צמיחה והשינויים מתחילים לבוא לידי ביטוי בתוצאות החברה. אני מאמין כי המגמות החיוביות שאפיינו את הרבעון הנוכחי ימשיכו ללוות את החברה גם ברבעונים הבאים. בהתאם לתפיסת החברה אשר שמה דגש על הלקוח הסופי הישראלי רכשנו שליטה בשני בתי מרקחת בעלי רישיון לניפוק קנאביס אשר תוצאותיהם יבואו לידי ביטוי באופן מלא החל מהרבעון הבא. שוק הקנאביס נמצא באי וודאות רגולטורית אך להערכתנו חלק מהשינויים הצפויים יטיבו עם החברה ועם הצרכנים. אנו ערוכים להתפתחויות שונות ומגוונות ומקווים כי הרוח הגבית מהרגולציה תימשך תוך קידום הוודאות".

יוגב שריד, מנכ"ל החברה, הוסיף: "החברה ממשיכה ביישום האסטרטגיה אשר מתמקדת בשימור והעצמת הקשר עם הלקוח הישראלי הסופי תוך הגדלת האחיזה בכל שרשרת הערך. החברה הגדילה את כושר הגידול באמצעות חוות לווין, באופן שמאפשר שליטה טובה יותר באיכויות ובכמויות הגידולים. התקשרנו עם מפעלים נוספים, באופן שמאפשר גמישות והתאמת הייצור לרמת הביקושים הגדלה. השלמנו רכישת שליטה בשני בתי מרקחת בדרכנו לביסוס רשת בתי מרקחת, בנוסף לשת"פ עם כל בתי מרקחת בישראל המנפקים קנאביס וחיזקנו את מוקד שירות הלקוחות הייעודי של החברה לטובת הלקוח. המגע הישיר עם הלקוח הסופי מאפשר לנו לחוש את טעמיו ורצונותיו והוא מידע משמעותי עבורנו. לדוגמא, כחלק מהמגע עם השטח זיהינו כי הזן "ההולנדי", שנמכר במסגרת האסדרה הישנה יתאים כעת לחלק מהמטופלים. נערכנו בהתאם ואכן עם השקתו המחודשת הוא זכה לביקושים גבוהים".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

שבת 27.11.21
תל אביב-יפו
21°
שמיים בהירים
ירושלים
16°
שמיים בהירים
אילת
21°
שמיים בהירים
חיפה
20°
מעונן חלקית
באר שבע
18°
שמיים בהירים
טבריה
21°
שמיים בהירים
אשדוד
21°
שמיים בהירים
עפולה
20°
שמיים בהירים
בית שאן
21°
מעונן חלקית
מצפה רמון
15°
שמיים בהירים
נצרת
18°
שמיים בהירים
צפת
15°
מעונן חלקית