אימקו תעשיות השלימה רכישת שתי חברות בתחום הכטב"מים

בתמורה למניות שילמה החברה לחברת המטרה סך של 4 מיליון שקל במזומן, וכן סכום נוסף בסך מקסימאלי של 3 מיליון שקל

בתמורה למניות שילמה החברה לחברת המטרה סך של 4 מיליון שקל במזומן, וכן סכום נוסף בסך מקסימאלי של 3 מיליון שקל

אימקו תעשיות מדווחת, כי השלימה בסוף השבוע החולף את עיסקת רכישת הנכסים והפעילות של חברת אינוקון בקרים חדשניים בע"מ, באמצעות חברת בת. במסגרת זו רכשה אימקו את הפעילות התפעולית השוטפת המתבצעת באינוקון ונכסיה, הכוללים את מלוא הקניין הרוחני של החברה, פעילות ופרויקטים בביצוע, מלאי, רכוש קבוע, רשיונות והיתרים של אינוקון ומוניטין.

אינוקון מאוגדת בישראל ועוסקת בתחום של ייצור ופיתוח כלי טייס בלתי מאוישים, הכולל את כלי הטיס, מערכות השליטה והבקרה במטוס ותחנות השליטה האוויריות והקרקעיות, ומערכות המותקנות בכלי טיס מאוישים לרבות התוכנה הקשורה בנ"ל. 

העסקה והתמורה: החברה הבת רכשה את הפעילות והנכסים  בתמורה לתשלום בסך של 3 מיליון שקל בתוספת מע"מ במזומן, וכן סך נוסף השווה ל-25% מהרווח הנקי (לאחר מס) של החברה הבת במשך 72 חודשים, החל מיום 1 בינואר 2022, וזאת עד לתקרה כוללת ומצטברת בסך של 1,750,000 שקל, בתוספת מע"מ (ככל ויידרש) ובתוספת הפרשי הצמדה.

בנוסף, בתחילת החודש דיווחה אימקו כי השלימה התקשרות בהסכם לרכישת 100% ממניות חברת אי.אם.טי. טכנולוגיות ייצור אלקטרוניקה בע"מ (ממוכר פרטי), שהינה חברה פרטית המאוגדת בישראל ואשר עוסקת בתחום התכנון, הייצור ובדיקה של מעגלים אלקטרונים.

העסקה והתמורה: בתמורה למניות שילמה החברה לחברת המטרה סך של 4 מיליון שקל במזומן, וכן סכום נוסף בסך מקסימאלי של 3 מיליון שקל אשר ישולמו בתנאי ובכפוף לקיומו של רווח נקי בחברת המטרה. הסכום הנוסף ישולם בתשלומים חד-שנתיים, אשר היקפם יהיה שווה לשיעור של 30% מהרווח הנקי השנתי של חברת המטרה בשנה הרלוונטית, ואשר ימשכו 6 שנים ממועד השלמת העסקה לכל היותר, או עד להשלמת תשלום הסכום הנוסף, לפי המוקדם מבניהם.

איתן זיית, מנכ"ל אימקו אומר: "שתי העסקאות  תואמות את התוכנית האסטרטגית שאימצה החברה לשנים הקרובות, בה היא שמה לה למטרה להתרחב לתחומי פעילות נוספים וכן להרחיב פעילות קיימת באמצעות מיזוגים ורכישות, אשר הנהלת החברה בוחנת מעת לעת. העסקאות תאפשרנה לחברה לפעול למימוש תוכנית זו, תוך הרחבת המודל העסקי של החברה לתחומים נוספים בעולם האזרחי והביטחוני, שילוב יכולות הליבה של החברה עם נכסיה של חברת המטרה, ויצירת הזדמנויות למנועי צמיחה נוספים לחברה".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

שבת 27.11.21
תל אביב-יפו
21°
שמיים בהירים
ירושלים
16°
שמיים בהירים
אילת
21°
שמיים בהירים
חיפה
20°
מעונן חלקית
באר שבע
18°
שמיים בהירים
טבריה
21°
שמיים בהירים
אשדוד
21°
שמיים בהירים
עפולה
20°
שמיים בהירים
בית שאן
21°
מעונן חלקית
מצפה רמון
15°
שמיים בהירים
נצרת
18°
שמיים בהירים
צפת
15°
מעונן חלקית