אוניברסיטת חיפה עלתה לאוויר עם מערכת פיננסית בגרסת SAP S/4 Hana

הפרויקט שהובילה ONE XacTech נמשך כשנה וחצי והיקפו הכספי מוערך בכשישה מיליון שקלים

הפרויקט שהובילה ONE XacTech נמשך כשנה וחצי והיקפו הכספי מוערך בכשישה מיליון שקלים

One XacTech, חטיבת ה-SAP של One, השלימה באחרונה פרויקט אסטרטגי להטמעת מערכת פיננסית מבוססת SAP באוניברסיטת חיפה. במסגרת הפרויקט המורכב, שנמשך כשנה וחצי ומוערך בשישה מיליון שקלים, הוטמעה מערכת פיננסית של SAP מקצה לקצה, על פלטפורמת SAP S/4 Hana.

טרום הפרויקט שימשה את האוניברסיטה מערכת פיננסית Non-SAP. במסגרת הפרויקט בוצעה הטמעה מחדש של סביבת SAP S/4 Hana אשר כוללת מספר מודולים פיננסיים של SAP – לרבות מודול פיננסי, מודול תקציבים, מודול בקרה תקציבית ועוד – לצד יישום מחדש והתאמה של המודולים הלוגיסטי והאקדמי שכבר הוטמעו באוניברסיטה, לעבודה אינטגרטיבית עם המודולים הפיננסיים החדשים.

הפרויקט מעניק לאוניברסיטת חיפה מערכת פיננסית חדישה וגמישה, המאפשרת ניהול אינטגרטיבי של כלל רכיבי המידע באוניברסיטה – בהיבט הפיננסי, האקדמי, משאבי אנוש ועוד – תוך צמצום הצורך בממשקים חיצוניים, ייעול התהליכים ושקיפות מלאה של הנתונים לכל הגורמים הרלוונטיים. המערכת החדשה מהווה נדבך משמעותי באסטרטגיית הטרנספורמציה הדיגיטאלית של אוניברסיטת חיפה. היא מצעידה את האוניברסיטה שנים קדימה ומאפשרת לה לבצע אוטומציה של תהליכים רבים בארגון, לצד שיפור חוויית המשתמש, חיסכון וייעול ממשקים וכן קיצור זמני העבודה.

מולי צפריר, ראש אגף מחשוב ומערכות מידע באוניברסיטת חיפה: "אנו שמחים ונרגשים לעלות לאוויר עם הפרויקט שמעמיד אותנו בשורה הראשונה של המוסדות האקדמאיים המובילים בעולם, העושים שימוש ב-SAP כתשתית ה-ERP הכלל ארגונית – הן מנהלית והן אקדמית. שמחנו לעבוד עם One XacTech, שהוכיחו מקצועיות, ידע וניסיון רב בעולמות ה-SAP. מערך ה-SAP החדש הינו פתרון אינטגרטיבי שמעניק תמיכה מקצה-לקצה לכלל התהליכים העסקיים באוניברסיטה וזאת באינטגרציה מלאה עם העולמות הלוגיסטיים והאקדמיים. כל זאת מומש על גבי ה-SAP S/4 Hana המהווה את תשתית ה-SAP באוניברסיטה בשנתיים האחרונות".

עמית טל, סמנכ״ל פיתוח עסקי, One XacTech: "אנו שמחים שזכינו לבצע פרויקט חשוב ואסטרטגי זה, אשר מהווה נדבך חשוב בקידום אוניברסיטת חיפה לעידן הדיגיטאלי ומשפר משמעותית את יכולותיה לפעול בסביבה המשתנה של ימינו. הצוות המנוסה שלנו פעל בשיתוף פעולה הדוק עם הצוותים המקצועיים של האוניברסיטה אשר מחזיקים בידע הארגוני, למיצוי מקסימלי של היכולות במערכת SAP S/4 Hana עבור תהליכי הליבה החשובים ביותר לארגון".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

שבת 27.11.21
תל אביב-יפו
21°
שמיים בהירים
ירושלים
16°
שמיים בהירים
אילת
21°
שמיים בהירים
חיפה
20°
מעונן חלקית
באר שבע
18°
שמיים בהירים
טבריה
21°
שמיים בהירים
אשדוד
21°
שמיים בהירים
עפולה
20°
שמיים בהירים
בית שאן
21°
מעונן חלקית
מצפה רמון
15°
שמיים בהירים
נצרת
18°
שמיים בהירים
צפת
15°
מעונן חלקית