עו״ד דוד עציוני מונה למשנה למנכ"ל משרד הבינוי והשיכון

במסגרת תפקידו עציוני יהיה אחראי על יישום החלטה 923 בחברה הערבית, מערך הבאת עובדים זרים ארצה עבור שוק הנדל"ן

במסגרת תפקידו עציוני יהיה אחראי על יישום החלטה 923 בחברה הערבית, מערך הבאת עובדים זרים ארצה עבור שוק הנדל"ן

עו"ד דוד עציוני הוא בעל רקע מקצועי רב בשירות הציבורי, ובין היתר כיהן כסגן יו"ר הקרן הקיימת לישראל ויו"ר ועדת מינהל פיתוח קרקע, סגן ראש עיריית חיפה, יו"ר החברה הכלכלית לחיפה, יו"ר איגוד ערים ביוב בעיריית חיפה וחבר מועצת העיר. כמו כן, שימש עו"ד עציוני  כיועץ בכיר לשר האוצר לשעבר משה כחלון, וקידם נושאים חברתיים בשלטון המקומי והמרכזי. עסק בייזום רפורמות בשוק הדיור, במגזר העסקי וביוקר המחיה. בשנת 2016 עו"ד עציוני היה אחראי לטיפול בנזקי השריפה בכרמל. בנוסף, במסגרת תפקידו במשרד האוצר הוביל את הקשר בין מועצת מקרקעי ישראל לראשי רשויות ומועצות אזוריות. 

עו"ד עציוני פעל רבות במגזר הפרטי, בין היתר הוביל שורת מיזמים בתחום החינוך, הקים חברת יחסי ציבור ופרסום, והיה אמון על ניהול של מאות עובדים תוך קידום שיתופי פעולה עם חברות גדולות. במקביל לעיסוקיו במגזר הפרטי, הוביל עו"ד עציוני פעילות חברתית ענפה והיה שותף פעיל בעמותות המספקות סלי מזון לנזקקים בעיר חיפה. עו"ד עציוני בעל תואר ראשון במשפטים, בהתמחות בבנייה ותשתיות, מקרקעין ודיני חברות. ממייסדי מפלגת כולנו, לוחם ביחידת עוקץ, ובוגר בית הספר הריאלי בחיפה.  עציוני נשוי והורה לילדה אחת. 

מנכל משרד הבינוי והשיכון, אביעד פרידמן, בירך על מינויו של המשנה למנכ"ל, עו"ד עציוני: ״זה הזמן הנכון לאיש הנכון. משרד הבינוי והשיכון ניצב בחוד החנית של משבר הדיור בארץ. דוד ינהל את יישום החלטה 923 ובמסגרתה יקדם בנייה ביישובי המיעוטים, פיתוח תשתיות, הקמת מוסדות ציבור ועוד. אני בטוח כי הוא יעשה עבודה מעולה".

המשנה למנכ"ל עו"ד עציוני: ״אני מודה לשר אלקין ולמנכ״ל המשרד אביעד פרידמן על הבעת האמון. אני נכנס לתפקיד מאתגר בתקופה מאתגרת לאחר שנתיים בהן לא היה תקציב, והרבה עבודה לפניי. אני נחוש לקדם את התהליכים הרצויים ולסייע למשרד הבינוי והשיכון במימוש תוכנית הדיור הממשלתית והחלטה 923".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

שבת 27.11.21
תל אביב-יפו
21°
שמיים בהירים
ירושלים
16°
שמיים בהירים
אילת
21°
שמיים בהירים
חיפה
20°
מעונן חלקית
באר שבע
18°
שמיים בהירים
טבריה
21°
שמיים בהירים
אשדוד
21°
שמיים בהירים
עפולה
20°
שמיים בהירים
בית שאן
21°
מעונן חלקית
מצפה רמון
15°
שמיים בהירים
נצרת
18°
שמיים בהירים
צפת
15°
מעונן חלקית