סיכום היום שהיה בוולסטריט: Avis קפצה ב-109%

רוב הזמן השוק המשיך לעלות על "חומה של דאגה"

רוב הזמן השוק המשיך לעלות על "חומה של דאגה"

הנאסד"ק עלה ב-0.34% ה-S&P500 עלה ב-0.4% והדאו עלה ב-0.4%.

טסלה סיימה בירידה של 3%. Hertz עלתה 6%. עוד חברת השכרת רכב שזינקה היום זו Avis, שקפצה 109% לאחר שעלתה במהלך היום כבר מעל ל-200%. הקפיצה נבעה מהכנסות יפות שהחברה הראתה ורווח למנייה שהיה גבוה בכ-61% מהצפוי. בין השאר, גם Avis צפויה להרחיב את צי הרכבים החשמליים שלה.

עוד מנייה שקפצה בעקבות דוחות טובים זו מניית Under Armor, שקפצה 16.3%. הרווח למנייה לרבעון השלישי הגיע ל-0.31 סנט לעומת צפי של 0.15 בלבד. מנייה שדווקא פספסה בתוצאות זו מניית Mosaic (סמול MOS). זוהי החברה האמריקנית הגדולה ביותר בארצות הברית בייצור פוספטים ואשלג לדישון. הכנסותיה היו 3.4 מיליארד דולר לעומת צפי של 3.8. המנייה ירדה ב-9%.

מניית Meta Platforms ירדה 0.5%. פייסבוק, הודיעה כי היא מתכננת לסגור את פרויקט זיהוי הפנים שלה לאור דאגות גוברות של משתמים ורגולטורים, היא תמחק מעל למיליארד נתוני פרצופים. השינוי יגרום להפסקת הזיהוי האוטומטי של הפרצופים בתמונות.

יום נוסף של שיאים לכל המדדים

יום רביעי ברציפות של שיאים למדד ה-S&P 500 , יום שביעי של עליות רצופות למדד הנאסד"ק, וסוף סוף שיא חדש גם למדד הראסל 2000.

רמת הספקולציה שוב עלתה מדרגה עם חזרתן של מניות ה-Meme . רמת השורט על אוויס (CAR) הגיעה ל-37% מהמניות הנסחרות. זוהי רמה חריגה. כשהחברה פירסמה אתמול תוצאות שהיו טובות משמעותית מהצפי השורטיסטים נלחצו, והמניה טסה למעלה ב-108%. מחיר סביר? בחמש השנים האחרונות היחס בין שווי השוק של אוויס וההכנסות שלה היה 0.4 בממוצע. אתמול הוא הגיע ל-3.

חברת Bed Bath and Beyond (BBBY) היא רשת של חנויות המוכרות מוצרים וריהוט לבית. בשנים האחרונות היא סובלת מתחרות קשה מצד אמזון. היא צפויה למכור השנה שליש פחות ממה שמכרה לפני 5 שנים. בשנה האחרונה היא הפסידה 190 מיליון דולר. לא פלא שהשורטיסטים ראו כאן הזדמנות, 29% ממניותיה הן בשורט. אתמול היא זינקה ב-67% במסחר המאוחר אחרי שהודיעה על פתיחת חנות למכירת מוצרים שונים אונליין.

מסיבה הצטרפו גם גיים סטופ (GME) ו-AMC שעלו ב-19% ו-12% בארבעת ימי המסחר האחרונים. לא התרשמתם? שתי המניות הוסיפו עוד כ-6% כל אחת במסחר המאוחר.

במדד ה-S&P 500 בלטה אתמול Arista Networks (ANET), חברה הנותנת שירותי תקשורת דרך הענן למרכזי מידע, שפירסמה תוצאות חזקות ועלתה ב-20%.

הערב בשמונה תפורסם הודעת הפד

הבנק צפוי להודיע על התחלת הצמצום של ההרחבה הכמותית וכנראה לא צפויות הפתעות אחרות. הבנק המרכזי בארצות הברית מפגר אחרי בנקים מרכזיים אחרים במלחמתו באינפלציה. הבנק המרכזי הבריטי צפוי להעלות ריבית כבר בשבוע הבא והבנקים המרכזיים של קנדה ואוסטרליה צפויים להעלות ריבית גם הם משמעותית לפני הפד.

בינתיים השווקים כבר מצביעים ברגליים והתשואות על האג"חים הממשלתיים עלו משמעותית בעולם המערבי בחודשיים האחרונים: "האינפלציה איננה זמנית" הם משדרים.

הנפט ירד אתמול קלות אבל הבוקר הוא מאבד 1.5% בינתיים. הביטקויין עלה אתמול ב-4% והבוקר הוא יורד קלות. השוק ביפן סגור היום. בהונג קונג יורד ההנג סנג ב-1.1% ובסין יורד השנחאי קומפוזיט ב-0.6%. החוזים העתידיים מצביעים כרגע על ירידות קלות.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

שבת 27.11.21
תל אביב-יפו
21°
שמיים בהירים
ירושלים
16°
שמיים בהירים
אילת
21°
שמיים בהירים
חיפה
20°
מעונן חלקית
באר שבע
18°
שמיים בהירים
טבריה
21°
שמיים בהירים
אשדוד
21°
שמיים בהירים
עפולה
20°
שמיים בהירים
בית שאן
21°
מעונן חלקית
מצפה רמון
15°
שמיים בהירים
נצרת
18°
שמיים בהירים
צפת
15°
מעונן חלקית