ולרוקס תשיק כספומטים ומטבעות קריפטוגרפיים

יוצרי $VEX, המטבע הדיגיטלי, מחוייבים לשמירה על לוח זמנים מובטח למשלוח מוצרים שיעזרו לסוחרים לקבל מטבע דיגיטלי

יוצרי $VEX, המטבע הדיגיטלי, מחוייבים לשמירה על לוח זמנים מובטח למשלוח מוצרים שיעזרו לסוחרים לקבל מטבע דיגיטלי

חברת הפיננסים והטכנולוגיה Velorex, החברה שמאחורי המטבע הדיגיטלי $VEX, הודיעה כי היא בדרך להשיק את כספומט המטבעות הקריפטוגרפיים שלה, תוכנת הבנקאות הדיגיטלית וכרטיס החיוב החכם. כספומטים ללא בנק מסוג Velorex Bankless הם מסופים עצמאיים המאפשרים גישה דו כיוונית לרשת, והמאפשרים לקמעונאים להתאים אישית מטבע קריפטוגרפי עם כל מטבע פיאט. התוכנה המהפכנית שלהם היא קוד פתוח ומאפשרת החלפה קלה של מטבעות קריפטו ופיאט לכל מי שמשתמש בכספומט Velorex Bankless. ניתן לארח את התוכנה משרת מרוחק, נגיש בכל העולם ולקיים אינטראקציה ישירה עם מרכזיות מבוזרות גלובליות. בשלב זה מגיע הארנק החכם Velorex, שנמצא כעת בפיתוח ומסגרת הזמן הממוקדת לשחרורו הוא הרבעון הרביעי של 2021- רבעון ראשון של 2022. יהיו לו תכונות ייחודיות וחדשניות רבות אשר יוכרזו על ידי צוות Velorex ככל שהתפתחותו תהיה מתקדמת. החלק האחרון של פתרון מטבע דיגיטלי משולב זה הוא כרטיס החיוב החכם שלהם. פתרון פיננסי מאובטח זה משלים את המערכת המוצעת על ידי החברה בכך שהוא מאפשר למשתמשים לשלם עבור עסקאות באמצעות מטבע הקריפטו $VEX שלהם.

כל שלושת המוצרים הללו מתחברים זה לזה כדי להציע פתרון משולב לסוחרים ולמשתמשי קצה, נתון שמאפשר להם לעבור בצורה חלקה בין מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות מגובים על ידי הממשלה. על-ידי קשר המערכת יחד בפתרון אחד התומך ברשת אחת, עסקאות פיננסיות הן מיידיות ומאובטחות. אין צורך בהמתנה  כדי לקבל תשלום או להמיר את המטבע הדיגיטלי שלהם לכסף בעולם האמיתי. הן בצורה הפיזית והן באופן וירטואלי, כרטיס החיוב החכם מעניק למשתמשים תחושת חופש ייחודית, ומסיר את הצורך לבדוק את הארנק הדיגיטלי שלהם כדי להשלים עסקאות. בנוסף, כל אחד יכול להיות הבעלים של כספומט Velorex Cryptocurrency, וליצור הכנסה פסיבית מעמלות עסקה.

תאנוס לאמפרופולוס, מנכ"ל Velorex נרגש מהפצת המוצר הממשמש ובא של החברה: "Velorex ממשיכה להוביל לעידן חדש של כספומטים קריפטוגרפיים על ידי שחרור כספומט Cryptocurrency, תוכנה, ארנק חכם וכרטיס חיוב חכם. על ידי שמירה על לוח הזמנים שנקבע מראש וכולל סקירה טכנית, אנחנו מקלים על אנשים חסרי חשבון בנק לקבל בעלות על החיים הפיננסיים שלהם. המערכת המבוזרת שלנו נועדה להקל על השליטה שיש לבנקים על אנשים, ולאפשר להם לגשת לכספים שלהם בכל עת".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

שבת 04.12.21
תל אביב-יפו
22°
שמיים בהירים
ירושלים
19°
מעונן
אילת
25°
שמיים בהירים
חיפה
21°
שמיים בהירים
באר שבע
22°
מעונן
טבריה
24°
מעונן
אשדוד
22°
מעונן
עפולה
22°
מעונן
בית שאן
24°
מעונן
מצפה רמון
18°
מעונן
נצרת
20°
מעונן
צפת
19°
שמיים בהירים