לקראת הבלאק פריידיי: היקף הרכישות של הישראלים צפוי לעלות בכ-30 אחוז

חברת האשראי כאל מעריכה כי היקף רכישות הישראלים באונליין בחודש הקניות צפוי להגיע ל-1.8 מיליארד שקלים. ההערכה היא כי העליה הגדולה תהיה באתרי האופנה

חברת האשראי כאל מעריכה כי היקף רכישות הישראלים באונליין בחודש הקניות צפוי להגיע ל-1.8 מיליארד שקלים. ההערכה היא כי העליה הגדולה תהיה באתרי האופנה

לקראת חודש הקניות הגדול בנובמבר, שכולל גם את הבלאק פריידי, פרסמו בחברת האשראי כאל את ההערכה שלהם להיקף הרכישות של הישראלים אונליין בחודש הקניות המתקרב. על פי ההערכות של כאל, היקף הרכישות צפוי להסתכם ב-1.8 מיליארד שקלים, נתון שיהווה עליה של כ-30 אחוז לעומת החודש המקביל אשתקד.

חודש נובמבר הפך בשנים האחרונות לחודש הקניות הגדול באינטרנט, כאשר בשנה שעברה עמד היקף רכישות הישראלים בחודש הזה על 1.4 מיליארד שקלים. על פי ההערכות של כאל, 60% מתוך כלל הרכישות צפויות להתבצע באתרי סחר זרים, בעוד שהיקף הרכישות באתרים זרים יציג גידול משמעותי של כ-40% לעומת נובמבר אשתקד, ולראשונה בישראל יחצה את רף מיליארד השקלים בהיקף הרכישות החודשי באתרי סחר זרים.

עוד עולה מנתוני כאל, כי 40% מהיקף הרכישות אשר יבוצעו באתרי סחר ישראליים יסתכמו בכ-700 מיליוני שקלים, צמיחה בשיעור של כ-16% לעומת נובמבר אשתקד. בראייה דו-שנתית (2021 לעומת 2019), שיעור הצמיחה השנתי המשוקלל באתרי סחר ישראליים חריג וגבוה באופן מהותי ויעמוד על כ-75% בממוצע לשנה.

בנוסף, צופה השנה כאל כי אתרי האופנה הבינלאומיים יציגו צמיחה בשיעור גבוה במיוחד, של כ-50% לעומת אשתקד וזאת על אף נתוני אשתקד שהציגו צמיחה בשיעור של כ-140% לעומת נובמבר 2019. יתרה מכך, כאל חוזה צמיחה משמעותית ברכישות בקניונים הווירטואליים הבינלאומיים בשיעור של כ-37% השנה, לעומת צמיחה מתונה אשתקד שעמדה על כ-12%. נציין כי הקניונים הווירטואליים מרכזים כ-60% מסך הרכישות של הישראלים בקרב אתרי סחר בינלאומיים.

גם מנתוני אתרי הסחר הישראלים ניתן לזהות את המשך התחזקות ענף האופנה, במסגרתו היקף הרכישות באתרי אופנה ישראליים יגדל השנה בכ-30% לעומת אשתקד ויהווה כ-50% מסך הרכישות של הישראלים באתרי סחר ישראליים. לעומת זאת, כאל סבורה כי ענפי החשמל והמחשוב יציגו ביצועים דומים לאשתקד.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום חמישי 20.01.22
תל אביב-יפו
14°
עננים בודדים
ירושלים
9°
מעונן
אילת
12°
שברי ענן
חיפה
10°
שברי ענן
באר שבע
13°
מעונן
טבריה
11°
שברי ענן
אשדוד
14°
מעונן
עפולה
10°
שברי ענן
בית שאן
12°
מעונן
מצפה רמון
7°
מעונן
נצרת
8°
שברי ענן
צפת
6°
עננים בודדים