אסתי רוזן תמונה למנהלת מערך התקשורת של Start-Up Nation Central

בימים אלו מסיימת את תפקידה כראש מערך התקשורת בתעשייה האווירית

בימים אלו מסיימת את תפקידה כראש מערך התקשורת בתעשייה האווירית

מינוי חדש ב-Start-Up Nation Central , חברה לתועלת הציבור הפועלת לחיזוק וקידום תעשיית ההייטק והחדשנות הישראלית: אסתי רוזן, שמכהנת כראש מערך התקשורת של התעשייה האווירית, תמונה למנהלת מערך התקשורת של הארגון. רוזן תוביל את ניהול האסטרטגיה התקשורתית של הארגון בארץ ובעולם, במטרה לחזק את תעשיית ההייטק והחדשנות הישראלית, לחשוף את יכולותיה ולעודד שיתופי פעולה עסקיים עם האקוסיסטם הטכנולוגי בישראל.

רוזן בעלת ניסיון עשיר בתחומי התקשורת הבינלאומית והישראלית. בימים אלו היא מסיימת את תפקידה בתעשייה האווירית, לאחר שש שנים ובתפקידה האחרון, כראש מערך התקשורת. במסגרת תפקידה, הובילה רוזן את הפעילות התקשורתית והשיווקית של התעשייה האווירית במגוון פרויקטים, בהם החללית “בראשית” וסיקור מסעה לירח. מעבר לכך, ניהלה את הדוברות של תוכנית הלוויינות והחלל הישראלית, וקידמה טכנולוגיות שונות בתחומים מגוונים, החל מעולמות הטילאות, הגנה אווירית, תקשורת, ניווט, חדשנות ועוד. לפני עבודתה בתעשייה האווירית שימשה כיועצת תקשורת למשרד הביטחון, וכיהנה בתפקידי תקשורת ודוברות בחברות שטראוס וסלקום.

מנכ"ל Start-Up Nation Central, אבי חסון: "מינויה של רוזן מגיע בתקופה חשובה לסקטור החדשנות הטכנולוגית בישראל – צמיחה משמעותית בהשקעות בתחום הטכנולוגיה, עם שבירת שיא ההשקעות שעומד כעת על 20 מיליון דולר; אתגר ההון האנושי, גיוסי העובדים, והיעדר הכשרות; וכן ההזדמנויות הטמונות בהסכמי אברהם. אני מאחל לרוזן בהצלחה רבה ומברך את הצטרפותה אלינו, יחד נפעל לענות על האתגרים העומדים בפניי תעשיית הטק הישראלית בארץ ובעולם ונחזק את הכלכלה כולה".

בחודשים הקרובים ישיק ארגון Start-Up Nation Central את המכון חדש למחקר ומדיניות כלכלית אשר יתמקד בחדשנות הטכנולוגית הישראלית. עבודת המכון תתמקד בשימור וקידום סקטור החדשנות הטכנולוגית, זאת על מנת להבטיח את המשך שגשוגה הכלכלי של ישראל גם בטווח הארוך. בראש המכון יעמוד אורי גבאי.

Start-Up Nation Central הינה חברה לתועלת הציבור השמה לעצמה מטרה לחזק את תעשיית הייטק והחדשנות הישראלית, לחשוף את יכולותיה ולעודד שת"פ עסקיים עם האקו-סיסטם הטכנולוגי בישראל. למימוש חזונה, החברה פועלת אל מול תאגידים וחברות Fortune 500, משקיעים וקרנות הון סיכון, ממשלות וארגונים חברתיים ברחבי העולם. פעילות החברה ממומנת מפילנתרופיה בלבד.

בכדי לחשוף את מגוון החברות והפתרונות הישראלים שיכולים לסייע בפתרון בעיות גלובליות, הקימה החברה אתFinder – פלטפורמת איתור החדשנות של SNC – המכילה מידע אודות למעלה מ-6,500 חברות טכנולוגיה ישראליות במגוון סקטורים.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום חמישי 20.01.22
תל אביב-יפו
14°
עננים בודדים
ירושלים
9°
מעונן
אילת
12°
שברי ענן
חיפה
10°
שברי ענן
באר שבע
13°
מעונן
טבריה
11°
שברי ענן
אשדוד
14°
מעונן
עפולה
10°
שברי ענן
בית שאן
12°
מעונן
מצפה רמון
7°
מעונן
נצרת
8°
שברי ענן
צפת
6°
עננים בודדים