פרוטוקול Jet נרשם למסחר ב-AscendEX

AscendEX רושמת למסחר את אסימון הפרוטוקול של Jet (JET) תחת צמד המסחר JET/USDT, החל ב-14 באוקטובר, שעה 16:00 שעון ישראל

AscendEX רושמת למסחר את אסימון הפרוטוקול של Jet (JET) תחת צמד המסחר JET/USDT, החל ב-14 באוקטובר, שעה 16:00 שעון ישראל

פרוטוקול Jet יושק כפרוטוקול נתינת ולקיחת הלוואות מבוסס קוד פתוח, ללא פיקוח משמורת, שפועל בבלוקצ'יין של Solana. הוא מהנדס אפשרויות חדשות ליעילות, ביצועים והתאמת הגודל של הון. Jet מאפשר למשתמשים להשתתף במאגרי הלוואות בהם ניתן להפקיד אסימונים נתמכים כדי לקבל ריבית, או 'תנובה' לאורך זמן, כתמריץ להשתתפות. הפקדות אלו, הנשארות במאגר, משמשות להנפקת הלוואות למשתמשים אחרים כל עוד הנכסים נותרים מורשים.

ב-Jet מאמינים שפרוטוקולי הלוואות הינם חלק בלתי נפרד מהמערכת האקולוגית של DeFi. ההחלטה להיבנות על Solana התבססה על מהירות ביצוע העסקה שאין לה תחרות, ועל העמלות הנמוכות. השילוב של Solana יאפשר ל-Jet לצמוח ולתרום לשרשרת ההלוואות מבוססות DeFi ברשת. הפרויקט צופה שילוב הדרגתי המוביל להתעניינות רחבה יותר ולמסחר יעיל יותר. בנוסף להלוואות, Jet יציג מוצרי ריבית ושווקים משניים ב-Serum,  ויסייע באופן שוטף למחקר ופיתוח מוצרי הלוואה המונעים בידי הקהילה. באמצעות שיטות אלה, Jet יקל על המשתמשים להרוויח ריבית באמצעות אסימוני ה-JET שלהם.

Jet יכלול בהשקה מערכת משילות ייעודית המנצלת את הניסיון הייחודי והנרחב של צוות המייסדים שלהם בניהול פרוטוקולים. גישה מכוונת משילות זו שואפת לעבוד עם הקהילה כדי ליצור תקדים ברור לגבי אופן פעולתו של הפרוטוקול. Jet יציע חדשנות שפועלת עם מודלי משילות בדוקים מפרוטוקולים קיימים תוך התמקדות בבעלות ובמעורבות של הקהילה. ההיבט החשוב ביותר בגישה זו הוא בניית קהילה מקיפה למחקר, תכנון והטמעה של מוצרי הלוואה שימושיים. זה אומר שלמחזיקי האסימונים תהיה זכות ביטוי בקביעת העתיד של הפלטפורמה. התמקדות זו בקהילה היא הליבה במשימה של Jet להביא את פרוטוקולי DeFi אל המיינסטרים.

עוד לפני ההשקה המוצלחת שתתבצע השבוע, Jet השלים לאחרונה סבב גיוס המשך שבין שאר השותפים כלל גם את AscendEX והכניס סך של 6.8 מיליון דולר לפרויקט. מימון אחרון זה הדגיש את התמיכה החזקה ב-Jet מצד מגוון בעלי עניין, כולל AscendEX.

אודות AscendEX

AscendEX היא פלטפורמה פיננסית גלובלית למטבעות קריפטוגרפיים עם חבילת מוצרים מקיפה הכוללת מסחר ספוט, שולי רווח וחוזים עתידיים, שירותי ארנק ותמיכה ביותר מ-200 פרויקטי בלוקצ'יין כגון ביטקוין, אתר, ריפל. AscendEX, שהושקה בשנת 2018, משרתת מעל מיליון לקוחות קמעונאיים ומוסדיים ברחבי העולם עם פלטפורמת מסחר נזילה ביותר ופתרונות משמורת מאובטחים.

 AscendEX התפתחה כפלטפורמה מובילה על ידי ROI על "הצעות החליפין הראשוניות" שלה על ידי תמיכה בכמה מהפרויקטים החדשניים ביותר בתעשייה מהאקולוגית של DeFi כגון Thorchain, xDai Stake ו- Serum. משתמשי AscendEX מקבלים גישה בלעדית להצנחת אסימונים ואת היכולת לרכוש אסימונים בשלב המוקדם ביותר האפשרי. למידע נוסף על האופן שבו AscendEX ממנפת שיטות עבודה מומלצות הן מוול סטריט והן מהמערכת האקולוגית של מטבעות הקריפטו כדי להביא את האלמנטים הטובים ביותר למשתמשים שלה. בקרו באתר www.AscendEX.com.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום שני 25.10.21
תל אביב-יפו
23°
מעונן חלקית
ירושלים
18°
שמיים בהירים
אילת
29°
שמיים בהירים
חיפה
23°
מעונן חלקית
באר שבע
21°
שמיים בהירים
טבריה
25°
שמיים בהירים
אשדוד
23°
שמיים בהירים
עפולה
24°
שמיים בהירים
בית שאן
25°
שמיים בהירים
מצפה רמון
19°
שמיים בהירים
נצרת
21°
שמיים בהירים
צפת
20°
שמיים בהירים