שר האוצר נפגש עם נשיא הבנק העולמי

מטרת הביקור היא חיזוק שיתוף הפעולה הכלכלי בין ישראל ופעילויות הבנק העולמי ברחבי העולם

מטרת הביקור היא חיזוק שיתוף הפעולה הכלכלי בין ישראל ופעילויות הבנק העולמי ברחבי העולם

שר האוצר, אביגדור ליברמן, נפגש היום (ד') עם נשיא הבנק העולמי, דיוויד מלפס (David R. Malpass), שהגיע לביקור בישראל בראש משלחת בכירים הכוללת בין היתר את סגן נשיא הבנק לאזור המזה"ת וצפון-אפריקה, פריד בלהאג' (Ferid Belhaj) והדירקטור המייצג את קבוצת המדינות בה חברה ישראל, קון דיווידסה (Koen Davidse). 

מהצד הישראלי בפגישה השתתפו בכירי האוצר ובהם: השר במשרד האוצר חמד עמאר, מנכ"ל משרד האוצר רם בלינקוב, הכלכלנית הראשית שירה גרינברג, הממונה על התקציבים יוגב גרדוס והנציג הישראלי בדירקטוריון הבנק העולמי, יובב גביש.

שר האוצר, אביגדור ליברמן: "שמחתי לארח את נשיא הבנק העולמי, מר דיוויד מלפס, בישראל ולדון בסוגיות כלכליות, שיתופי פעולה בין ישראל לבנק, ההתמודדות העולמית עם מגפת הקורונה ומצב הכלכלה העולמית. שיתוף הפעולה בין ישראל לבנק העולמי חזק מתמיד וסיכמנו להמשיך להדק את שיתופי הפעולה הכלכליים בפרט בתחום החדשנות והטכנולוגיה לטובת מדינות העולם".

מטרת הביקור היא חיזוק שיתוף הפעולה הכלכלי בין ישראל ופעילויות הבנק העולמי ברחבי העולם. במסגרת הביקור המשלחת צפויה להיפגש עם גורמים בכירים בממשלה וכן עם חברות הזנק, בדגש על תחום הבריאות הדיגיטלית. 

הבנק העולמי הוא ארגון בינלאומי המורכב מ-189 מדינות שנוסד בשנת 1944 על מנת לסייע בשיקומה של אירופה לאחר מלחמת העולם השנייה וכיום מטרתו היא להילחם בעוני ברחבי העולם על-ידי השקעה והלוואת כספים למיזמי פיתוח שלא יכולים או מתקשים לזכות במימון בשוק הפרטי.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום רביעי 20.10.21
תל אביב-יפו
29°
שמיים בהירים
ירושלים
28°
מעונן
אילת
33°
מעונן חלקית
חיפה
28°
שמיים בהירים
באר שבע
31°
מעונן
טבריה
33°
מעונן
אשדוד
29°
מעונן
עפולה
28°
מעונן
בית שאן
32°
מעונן
מצפה רמון
26°
שברי ענן
נצרת
27°
מעונן
צפת
28°
שמיים בהירים