ביג אין תל אביב: חברת "ביג" הצטרפה לתל אביב 35 ופתחה את שבוע המסחר

חברת מרכזי הקניות היא חברת הנדל"ן השלישית בגודלה בבורסה, עם שווי של 9.5 מיליארד שקל. "ביג תציג בעתיד הקרוב הבינוני צמיחה ויצירת ערך לבעלי המניות", אמר מנכ"ל החברה

חברת מרכזי הקניות היא חברת הנדל"ן השלישית בגודלה בבורסה, עם שווי של 9.5 מיליארד שקל. "ביג תציג בעתיד הקרוב הבינוני צמיחה ויצירת ערך לבעלי המניות", אמר מנכ"ל החברה

חברת מרכזי הקניות "ביג" פתחה הבוקר (ראשון) את שבוע המסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב, לרגל כניסתה למדד תל אביב 35. ביג היא חברת הנדל"ן השלישית בגודלה בבורסה בת"א, עם שווי שוק של כ-9.5 מיליארד שקל והיא נכללת במדד ת"א-מניב ישראל שהושק בפברואר 2020, הכולל 26 חברות שעיקר עיסוקן הוא בנכסים מניבים בישראל, בשווי כולל של כ- 120 מיליארד שקל.

ביג מרכזי קניות הוקמה ב- 1994 ע"י האחים יהודה ורוני נפתלי ועוסקת ביזמות ורכישת פרויקטים מניבים בהחזקה לטווח ארוך והשבחתם בתחומי מרכזי קניות ומסחר, ועל ידי אפי נכסים (המוחזקת על ידי ביג בכ-64%) גם בתחומי המשרדים והדיור להשכרה.

קבוצת ביג פועלת בישראל, ארה"ב, סרביה, רומניה, פולין וצ'כיה ופורטפוליו הנכסים של הקבוצה מונה כיום מעל 100 נכסים מניבים. החברה החלה להיסחר בבורסה בתל אביב ביוני 2006. מאז יום המסחר הראשון ועד היום, תשואת המניה עומדת על כ- 940%.

חי גאליס, מנכ"ל ביג אמר: "כניסת ביג למדד ת"א 35 מהווה אבן דרך משמעותית בהתפתחות העסקית והפיננסית של ביג. המשך תנופת הפיתוח והשבחת הנכסים בישראל, סרביה ומזרח אירופה בכלל באמצעות אפי נכסים יאפשרו לביג להציג גם בעתיד הקרוב והבינוני המשך צמיחה ויצירת ערך לבעלי המניות".

יניב הירש, מנהל מדור שיווק מדדים בבורסה, הוסיף: "ביג השכילה לנצל את היתרונות של היותה חברה ציבורית והתפתחה באמצעות גיוסים של הון וחוב מהציבור. כניסת החברה למדד ת"א-35, תאפשר לציבור הישראלי להמשיך ולהיחשף לחברה גם באמצעות קרנות הפנסיה, קופות הגמל, קרנות הסל והקרנות המחקות ובכך ליהנות מפירות ההצלחה של החברה. אנו מאחלים להנהלת החברה ולעובדיה שתמשיכו לצמוח ולהתפתח וזאת לטובת ציבור המשקיעים והמשק הישראלי כולו".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום רביעי 20.10.21
תל אביב-יפו
29°
שמיים בהירים
ירושלים
28°
מעונן
אילת
33°
מעונן חלקית
חיפה
28°
שמיים בהירים
באר שבע
31°
מעונן
טבריה
33°
מעונן
אשדוד
29°
מעונן
עפולה
28°
מעונן
בית שאן
32°
מעונן
מצפה רמון
26°
שברי ענן
נצרת
27°
מעונן
צפת
28°
שמיים בהירים