עובד באגאדיר שפך שמן רותח על חברו לעבודה, שמאושפז כבר שבועות בבית החולים

כתב אישום הוגש כנגד העובד, אשר יומיים קודם למקרה תקף את חברו באגרופים. העובד נכווה בשלושים אחוז מחלקי גופו והוא הורדם והונשם

כתב אישום הוגש כנגד העובד, אשר יומיים קודם למקרה תקף את חברו באגרופים. העובד נכווה בשלושים אחוז מחלקי גופו והוא הורדם והונשם

עובד של מסעדת ההמבורגרים "אגאדיר" שפך שמן רותח על חברו לעבודה, כך עולה מכתב אישום שהוגש השבוע לבית המשפט המחוזי מרכז, המייחס לעובד חבלה בכוונה מחמירה ותקיפה. על-פי כתב האישום, הנאשם עבד כגריל-מן בסניף המסעדה בראשון לציון, כאשר התגלע סכסוך בינו לבין עובד נוסף. בין השניים החל ויכוח מחוץ למסעדה, והנאשם תקף את נפגע העבירה תוך שהוא חובט בפניו באמצעות אגרוף מספר פעמים. עובדים נוספים שהיו במקום הפרידו ביניהם.

יומיים לאחר מכן, הנאשם ונפגע העבירה חלקו משמרת נוספת במטבח המסעדה. הנאשם עבד בסמוך לעמדת הגריל, אשר כוללת סיר טיגון המיועד להכנת צ'יפס ובתוכו שמן רותח. כאשר ראה הנאשם את נפגע העבירה חולף על פניו בעודו מדבר בטלפון, הוא נטל קנקן, מילא בו כמות נכבדה של שמן רותח מתוך הצ'יפסר, הלך במהירות לכיוונו של נפגע העבירה, תפס בחולצתו מאחור, שפך את השמן הרותח על ראשו וגבו ונמלט מהמקום.

כתוצאה ממעשיו של הנאשם, ניכווה העובד ב-30% מחלקים שונים מגופו, כוויות בדרגה 2 ו-3. הוא הובהל לבית החולים, שם הורדם והונשם. בעת הגשת כתב האישום נפגע העבירה עדיין מאושפז בבית החולים. בבקשה שהוגשה למעצר עד תום ההליכים, נכתב כי: "הנאשם הוכיח במעשיו שהוא אלים, מסוכן וחסר שליטה. באירוע הראשון הוא תקף באגרופיו את …על רקע ויכוח של מה בכך, ויומיים לאחר מכן, ללא כל התגרות מוקדמת ולאחר שנרגעו לכאורה הרוחות בין השניים, הוא שפך על ראשו וגבו של … שמן רותח באופן מכוון, אכזרי ומסוכן במיוחד".

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום רביעי 20.10.21
תל אביב-יפו
29°
שמיים בהירים
ירושלים
28°
מעונן
אילת
33°
מעונן חלקית
חיפה
28°
שמיים בהירים
באר שבע
31°
מעונן
טבריה
33°
מעונן
אשדוד
29°
מעונן
עפולה
28°
מעונן
בית שאן
32°
מעונן
מצפה רמון
26°
שברי ענן
נצרת
27°
מעונן
צפת
28°
שמיים בהירים