סופטבנק מינתה את מארק קורנבלו למנהל התקשורת הגלובלי

קורנבלו מצטרף ל-SBG מ-NBCUniversal News Group, שם הוא משמש כיום סגן נשיא בכיר לתקשורת

קורנבלו מצטרף ל-SBG מ-NBCUniversal News Group, שם הוא משמש כיום סגן נשיא בכיר לתקשורת

קבוצת סופטבנק מפרסמת כי מארק קורנבלו יצטרף ל-SBG כמנהל התקשורת הגלובלית שלה החל מה-16 באוגוסט, 2021. קורנבלו מצטרף ל-SBG מ-NBCUniversal News Group, שם הוא משמש כיום סגן נשיא בכיר לתקשורת.

קורנבלו יפעל מהמשרד של סופטבנק בניו יורק וידווח למסאיושי סאן – דירקטור, סמנכ"ל תאגידים, יו"ר ומנכ"ל SBG, ומרסלו קלאור – סמנכ"ל תאגידים, סגן נשיא בכיר ב-SBG ומנכ"ל סופטבנק גרופ אינטרנשיונל. בתפקיד זה, קורנבלו יהיה אחראי על הובלת אסטרטגיית התקשורת הארגונית של SBG, תוך ניהול פעילויות התקשורת הגלובלית החיצוניות והפנימיות של החברה. הוא גם יעבוד עם קרוב ל-300 חברות הפורטפוליו של SBG במטרה לייצר תאימות מסרים ויצירת ערך ברחבי האקוסיסטם של קבוצת סופטבנק.

"מארק הוא מנהיג תקשורת מוערך ומוכשר שהיה יועץ מהימן למנכ"לים, מועמדים לנשיאות, מנהיגי ממשלה ועיתונאים במשך יותר משני עשורים", אמר קלאור. "הוא יהיה שותף חשוב לצוות ההנהגה שלנו וליזמים ולחברות שאנחנו משקיעים בהן".

מר קורנבלו אמר: "סופטבנק נמצאת במרכזו של רגע גלובלי טרנספורמטיבי. היא מעצבת את העתיד על ידי זיהוי טכנולוגיות חדשניות באמת והאצת הצמיחה של חברות שמחוללות מהפכה בדרך שבה אנו חיים ועובדים – לטובה. אני מצפה לתמוך במשימה הזו".

בקבוצת החדשות NBCUniversal, מר קורנבלו מוביל את התקשורת עבור ההיצע עטור הפרסים של מותגי הטלוויזיה והחדשות דיגיטליות, ומיצב את החברה בהצלחה בנוף מדיה המשתנה במהירות. בתפקיד זה, מר קורנבלו משתף פעולה עם מנהיגים עסקיים ומובילי שכבת העורכים במותגי הדגל של NBC News, MSNBC, TODAY, Nightly News, Meet the Press ורשתות הסטרימינג והפלטפורמות הדיגיטליות שלהם. הוא גם הוביל משא ומתן מטעם הרשת לקבלת זכויות השידור של העימותים המקדימים לנשיאות ב-2020, שקבעו שיאי צפייה.

לפני תפקידו בקבוצת החדשות NBCUniversal, מר קורנבלו היה מנכ"ל תקשורת תאגידית בג'יי.פי מורגן צ'ייס, שם עבד עם צוות ההנהלה על תקשורת אסטרטגית ובעת משברים, ופיקח על קשרי התקשורת של החברה לצורך קידום היחסים עם הממשל ותוכניות האחריות התאגידית.

בעבר כיהן מר קורנבלו בממשל אובמה כמנהל התקשורת וכדובר השגרירה סוזן רייס במשלחת ארצות הברית לאו"ם. הוא מילא תפקידי תקשורת בכירים בשתי מערכות בחירות לנשיאות ארצות הברית, בגבעת הקפיטול ובקמפיינים של בית הנבחרים והסנאט האמריקני.

מר קורנבלו מכהן במועצת המנהלים של התוכנית לקריירה באומנויות קולינריות, עמותה לפיתוח כוח אדם לתעסוקה. הוא קיבל תואר ראשון באמנויות מאוניברסיטת ויסקונסין-מדיסון.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום רביעי 20.10.21
תל אביב-יפו
29°
שמיים בהירים
ירושלים
28°
מעונן
אילת
33°
מעונן חלקית
חיפה
28°
שמיים בהירים
באר שבע
31°
מעונן
טבריה
33°
מעונן
אשדוד
29°
מעונן
עפולה
28°
מעונן
בית שאן
32°
מעונן
מצפה רמון
26°
שברי ענן
נצרת
27°
מעונן
צפת
28°
שמיים בהירים