צו סגירה לתחנת הדלק בחיפה

בעקבות תלונות הציבור ולאחר בדיקת הדלק על ידי מפקחי מינהל הדלק והגז במשרד האנרגיה, נמצא דלק לא תקין בתחנה

בעקבות תלונות הציבור ולאחר בדיקת הדלק על ידי מפקחי מינהל הדלק והגז במשרד האנרגיה, נמצא דלק לא תקין בתחנה

בית משפט השלום בחיפה אישר את דרישת משרד האנרגיה להוציא צו סגירה שיפוטי לתחנת הדלק בבעלות "פל ים שירותי אנרגיה בע"מ" מספר 2793, ברחוב משה דיין 22 שבחיפה. בקשה זו מגיעה בעקבות עבירות חוזרות ונשנות בגין מכירת דלק לא תקני בתחנה. 

בעקבות תלונות הציבור ולאחר בדיקת הדלק על ידי מפקחי מינהל הדלק והגז במשרד האנרגיה, נמצא שוב דלק לא תקין בתחנה. זאת למרות ניסיונות הסתרה והערמת קשיים על לקיחת הדגימות, שבוצעו על ידי מפעילי התחנה.
  
כאמור, ביום רביעי האחרון (30 ביוני, 2021), נלקחו דגימות דלק מהתחנה, ואלו נמצאו לא תקניות. זאת לא הפעם הראשונה בה נדגם דלק לא תקני בתחנה, כאשר בחודש פברואר, נמצא כי הסולר והבנזין בתחנה לא עמדו בתקן. בנוסף, הגיעו אל מינהל הדלק והגז במשרד האנרגיה מספר רב של תלונות ציבור הנוגעות לאיכות הדלק בתחנה. לאור זאת, הודיע נציג מינהל הדלק והגז למנהלי התחנה כי עליהם להפסיק את שיווק הדלק במידית. במקביל, ולאור העבירות החוזרות והנשנות, הגישה הלשכה המשפטית במשרד לבית משפט השלום בחיפה כתב אישום ובקשה למתן צו סגירה שיפוטי, ובית המשפט אישר את הבקשה. 

עוד עולה מכתב האישום שהוגש, כי בעלי התחנה לא שיתפו פעולה עם גורמי הפיקוח והחקירה במינהל הדלק והגז במשרד, ואף הערימו עליהם קשיים בביצוע תפקידם. בנוסף, למרות ההוראה לסגור את התחנה, המשיכו החשודים למכור בה דלקים עד סגירתה על ידי המשטרה ומינהל הדלק והגז ביום שישי האחרון (02 ביולי, 2021).

אגף הפיקוח במשרד האנרגיה דוגם את מלאי הדלקים השונים בתחנות הדלק ברחבי הארץ באופן קבוע, ופועל על מנת להבטיח כי הדלק שנמכר לצרכנים הינו איכותי ותקני. רשימת תחנות הדלק שאינן עומדות בתקן מפורסמת באתר המשרד בקישור המצורף.

התראות
התראה
0 תגובות
תגובות - בתוכן
צפו בכל התגובות

כתבות מומלצות

שמחים שחזרתם, הכנסו לאתר

שכחתי את הסיסמה, תזכירו לי

חדשים פה? הרשמו עכשיו בחינם

כדי שתוכלו להשתתף בדיונים בפורומים 

כדי שנוכל לעדכן אתכם מתי הגיבו לכם

כדי שתוכלו לנהל תיק אישי ולצפות בו באתר, בנייד ובאפליקציית ספונסר

ההרשמה והגלישה באתר ללא תשלום, זה הזמן להרוויח וללמוד את שוק ההון

יום רביעי 20.10.21
תל אביב-יפו
29°
שמיים בהירים
ירושלים
28°
מעונן
אילת
33°
מעונן חלקית
חיפה
28°
שמיים בהירים
באר שבע
31°
מעונן
טבריה
33°
מעונן
אשדוד
29°
מעונן
עפולה
28°
מעונן
בית שאן
32°
מעונן
מצפה רמון
26°
שברי ענן
נצרת
27°
מעונן
צפת
28°
שמיים בהירים